Forum Banzaj.pl » Znane kobiety, plotki » Jak zwiększyć ochotę kobiety na seks

Jak zwiększyć ochotę kobiety na seks

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-11-13, 11:14  //  Jak zwiększyć ochotę kobiety na seks Odpowiedz z cytatem
Witam. Mam problem z żoną. Totalnie nie ma ochoty na seks.Wydaje mi się, że jak już dojdzie do stosunku to po prostu się zmusza. Jesteśmy młodym małżeństwem. Nie mamy aż tak długiego stażu tak więc nie wiem czemu tak się zachowuje.Czy ktoś moze mi doradzić jak zwiększyc u niej ohotę na seks? Nie chcę aby wyglądało to tak jak teraz...
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-11-16, 08:19  //  Jak zwiększyć ochotę kobiety na seks Odpowiedz z cytatem
Może po prostu ma spadek formy. Powiem Ci,że bardzo często kobiety mają po prostu niższe libido niz mężczyźni i takie coś nie jest u nich wcale rzadkie... Polecam zastanowić sie nad jakimś suplementem diety. Moja żona przyjmowała tabletki i miałam po nich problem z libido to zaczęła brać Libido Therapy. Obecnie znowu ma ochotę.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-11-17, 07:12  //  Jak zwiększyć ochotę kobiety na seks Odpowiedz z cytatem
Moja nie bierze tablatek. Kiedyś brała i jej się nie chciało i jak przestała wszystko powróciło do normy . Jednak obecnie nie bierze oraz i tak jej się nie chce Razz Tak więc nie ma racjonalnego wytlumaczenia. Jeszcze nie brała żadnych suplementów ( a przynajmniej sam o tym nie wiedziałem...). Gdzie mogę kupić ten środek ? Czy mogę go dostać w aptece?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-11-17, 08:41  //  Jak zwiększyć ochotę kobiety na seks Odpowiedz z cytatem
Jakby brała tabletki to przynajmniej miałbyś jakieś wytłumaczenie na to czemu nie chce się kochać. A tak teraz to obstawiam,ze winą jest tutaj rutyna oraz długi czas staż związku. Zamawiałem jakiś czas temu przez internet.
Forum Banzaj.pl » Znane kobiety, plotki »  Jak zwiększyć ochotę kobiety na seks
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!