Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak zrzucic mięsień piwny ?

Jak zrzucic mięsień piwny ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
phantombas

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 3
Post 2012-09-02, 23:54  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
Miron napisał: herbata dilmah mandarynkowa i żołądkowa gorzka Smile Daje radę Smile


ja ostatnio próbowałem, orzechówkę ze zwykłą herbatą Liptona. Oczywiście temperatura lodówkowa Smile

Co dziwne, wychodzi z tego czekoladowy smak Razz

smaczne, choć przy diecie, faktycznie alko trzeba odstawiać
Reklamy
francois

Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 48
Post 2012-10-19, 09:16  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
Redukcja i cwiczenia
tito

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27
Post 2012-10-25, 12:45  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
samymi ćwiczeniami nie zdziałasz wiele. zresztą zamiana tłuszczu w mięśnie to mit bo cały proces nie jest taki prosty. odkąd zacząłem prace w warszawie to regularnie korzystałem z siłowni. ćwicząc dużo siłowo mogą ci się nabudowywać mięśnie ale nie będzie ich widać przez warstwę tłuszczu. żeby schudnąć przede wszystkim dobierz sobie odpowiednią dietę. nie chodzi przy tym o jakiś fanatyzm ale po prostu zrezygnuj z tłustych potraw, słodyczy, jedzenia na noc, gazowanych napojów, przesłodzonych herbat, soków itp. zacznij jeść więcej gotowanego niż smażonego a posiłki popijaj zwykłą wodą. częściej jedz ryż niż makaron i ziemniaki. wodę możesz brać spokojnie z kranu bo jest badana regularnie i zdrowa. jeśli masz trochę silnej woli warto spróbować z dietą Wink.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-10-26, 12:24  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
wcale nie mit, tylko zawsze i wszedzie jest powtarzane ze czy to budowanie miesni czy chudniecie to 70% dieta i 30% cwiczenia i taka jest prawda Smile wiec samymi cwiczeniami ze zlym odzywianiem oczywiscie ze nic sie nie zdziala...
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2012-10-28, 09:27  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
Ja niedawno spotkałem dwóch kolesi startujących w Iron Man. Ich przepis na pozbycie się brzucha był prosty. 2-3 razy w tygodniu, minimum godzina spokojnego biegu, niskociśnieniowo, bez sprężania się.
Ja w każdym razie już zacząłem biegać. Pierwszy trenieng według tego przepisu to 7,5km przebyte. IMo niezły wynika na kolesia, który nie lubi biegania Wink i robi to dla pozbycia się mięśnia piwnego.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-10-29, 12:22  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
bieganie w twoim wieku i przy nadwadze jest niezbyt madrym pomyslem, szybko leca kolana i stawy, a nie ma znaczenia czy bedziesz biegal, czy jezdzil na rowerku, czy cwiczyl na orbitreku czy na wiosle, wazny zeby spalac kalorie

10% to cwiczenia 90% to odzywianie czyli prawidlowa dieta, jesli bilans kaloryczny dobowy bedzie ujemny - chudniesz, jesi dodatni - chocbys biegal 100km dziennie nie schudniesz to naprawde proste Smile zrzucilem 21kg w 6 miesiecy bez problemu i wiele nie cwiczac wiec to naprawde proste jak sie chce Smile
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-03-09, 00:42  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
Warto odstawić słodkie i niezdrowe napoje na rzecz zdorwych i pełnowartościowych koktajli. Jeżeli poszukujecie dobrej jakości wyciskarski do soków to sprawdźcie Muke. W przeciwieństwie do niskiej jakości sokowirówek taka wyciskarka poradzi sobie ze wszystkimi warzywami nawet tymi twardymi, dlatego jeśli chodzi o kompozycje soków/koktajli można zastosować pełną dowolność. I nie pozbawia ich najcenniejszych witamin Wink
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-04-25, 08:05  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
Wydaj mi się,że zdecydowanie zbyt wiele osób ma problem ze słodyczami. Przyznam,ze sam również miałem i jadłem tego zdecydowanie za dużo niż powinienem. Niełatwo jest się odzwyczaić ale warto ponieważ jeśli nie będziecie jedli cukru przez dłuższy czas to przestaniecie odczuwać potrzebę jego jedzenia. A latwo jest się od tego uzależnić.

Jak złapie Was ochota na coś słodkiego to proponuję zjeść jakiś owoc:
jabłko
czy banana ktory dostarcza wiele energii ( na przykład w sporcie)
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2018-04-26, 06:23  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
Wiecie czym spowodowana jest otyłośc u facetów? Siedzącym trybem życia. W przeszłości większośc osób pracowała fizycznie i było zdecydowanie mniej grubych niż teraz. Aktualnie duzo osób pracuje jako kierowcy, przed komputerem.I tym samym się tyje.

Kilka porad na temat tego jakie ćwiczenia uprawiać przy siedzącym trybie życia
https://rodzinazdrowia.pl/siedzacy-tryb-zycia-a-cwiczenia

Na stronie jest opisanych kilka ćwiczeń, które można wykonywać na przyklad w biurze ( na przykład na bóle pleców)
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-05-31, 14:53  //  Jak zrzucic mięsień piwny ? Odpowiedz z cytatem
Mi się udało zrzucić sporo kg w bardzo prosty sposób. M.in. odkąd dostałem wyciskarkę do soków Muke to cały czas przygotowuje sobie świeże soki i koktajle z owoców i warzyw, które mają mnóstwo witamin i dostarczają wielu substancji odżywczych! Wcześniej się tym nie interesowałem, ale soki z takich wyciskarek są znacznie zdrowsze i tańsze niż te kupne a nawet te z sokowirówek, bo wyciskane owoce nie tracą wartości odżywczych i nie ulegają utlenianiu. Teraz jem zdrowiej i mniej, czuję się znacznie lepiej i nawet zacząłem biegać. Warto też odstawić mięso w nadmiarze, alkohol, słodkie przekąski, fast foody itp.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak zrzucic mięsień piwny ? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!