Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jak zostać kierowcą tira?

Jak zostać kierowcą tira?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-03-10, 08:37  //  Jak zostać kierowcą tira? Odpowiedz z cytatem
ile mniej wiecej trwa zrbienie takich uprawnien wiem ze zalezy od rejonu ale tak mniej wiecej ile sobie dac czasu?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-03-10, 10:02  //  Odpowiedz z cytatem
Witaj. Najbardziej wiartygodną odpowiedź w temacie da Ci najbliższy odział word. Ewentualnie możesz wybrac się do jakiejś szkoły, która przeprowadza takie kursy prawa jazdy na ciężąrówki.

Zerknij sobie również na ten artykuł
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/praca-kierowcy-tira/

Jest tam dokładnie opisane jak powinna wyglądać praca kierowcy tira. Jakie są zadania, jaka jest specyfikacja tej pracy.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-04-13, 18:30  //  Odpowiedz z cytatem
C + E to około 5 tyś., a do tego dochodzą jeszcze uprawnienia od 1 tyś. złotych w górę, bo zależy co będziesz przewoził. Słyszałem, że firmy niektóre robią tak, że opłacają ci kwalifikacje, a potem u nich odrabiasz, ale to trzeba się dogadać, bo nie wszędzie tak jest.
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2016-08-25, 22:23  //  Jak zostać kierowcą tira? Odpowiedz z cytatem
musisz zrobić prawko kategorie C + E, później uprawnienia na przewóz rzeczy i jeszcze kilka innych pozwoleń. Jak już bedziesz miał wszystko to kupujesz auto i startujesz do MW Spedition, poszukują cały czas do współpracy przewoźników, głównie mają trasy na zachód, Niemcy, Belgia, Holandia, ale też Włochy i inne kraje UE
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jak zostać kierowcą tira?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!