Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » jak zdobyć prawdziwe polubienia na FB?

jak zdobyć prawdziwe polubienia na FB?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
autosystemy

Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 1
Miasto: Wejherowo
Post 2014-08-13, 12:22  //  jak zdobyć prawdziwe polubienia na FB? Odpowiedz z cytatem
Witam, założyłam stronę na Facebooku ale ponieważ nie mam swojej prywatnego konta na FB nie wiem jak znaleźć prawdziwe a nie kupione polubienia. Może ktoś ma pomysł? Nie wiem jak inaczej informować o nowych rabatach i promocjach.
Z góry dziękuję
Reklamy
sputnik

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 9
Post 2014-10-24, 14:22  //  jak zdobyć prawdziwe polubienia na FB? Odpowiedz z cytatem
Ale rozumiem, że masz fanpage? Możesz zapraszać różne osoby, promować swój post - ale to odpłatne jest. Organizować różne konkursy z nagordami w postaci gadżetów reklamowych najelpiej zrobić konkurs gdzie jednym z zadań jest udostępnienie postu, w ten sposób dużo osób dowie się o Twoim profilu Smile[/url]
K. Jędrzejczyk

Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 2
Post 2015-02-24, 14:02  //  jak zdobyć prawdziwe polubienia na FB? Odpowiedz z cytatem
Na początek najlepiej jest poprosić swoich znajomych o lajka i ewentualne udostępniane ofert na swojej tablicy. Zapewne posiadasz stronę www, którą należałoby połączyć z kontem na fb. Jednak jeżeli konto w social media ma służyć Ci jedynie do publikowania ofert i promocji, to lepiej jest zrezygnować z takiego profilu. Userzy oczekują ciekawych treści, a nie spamu. Radziłbym Ci skorzystać z reklamy AdWords oraz platformy FairSquare, która jest idealna do zamieszczania ofert z rabatami. Dzięki takim działaniom powinieneś poszerzyć listę klientów.

Pozdrawiam
Krzysztof Jędrzejczyk
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  jak zdobyć prawdziwe polubienia na FB?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!