Forum Banzaj.pl » Hydepark » Jak zarobić na ślub i te inne sprawy?

Jak zarobić na ślub i te inne sprawy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-12-16, 19:43  //  Jak zarobić na ślub i te inne sprawy? Odpowiedz z cytatem
Moj brat ma problem. CHce sie oswiadczyć swojej kobiecie, są ze sobą już ładnych parę lat, ale ciężko finansowo. Ostatnio mieliśmy rozmowe, chce sie zapożyczyć, ale mu odradziłem ten pomysł. Obecnie ma pracę, ale strasznie źle płatną, coś koło najniższej krajowej. Jest pracowity, od rodziny nie chce pożyczac, ale chciałby dac swojej Asi dzien z bajki. Macie jakiś pomysł, co by mógł zobić?
Reklamy
kaccpperr

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 3
Post 2015-12-17, 16:21  //  Jak zarobić na ślub i te inne sprawy? Odpowiedz z cytatem
może popytaj w branży informatycznej? albo załóż sklep
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-12-18, 12:32  //  Jak zarobić na ślub i te inne sprawy? Odpowiedz z cytatem
A myślał o pracy za granicą? Ja na slub co prawda ie, ale na samochód zarobiłem jak pojechałem do roboty z Eurokontaktem, może w tą stronę niech pomyśli, skoro w pl nie dostaje tak duzo kasy.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2015-12-18, 13:41  //  Jak zarobić na ślub i te inne sprawy? Odpowiedz z cytatem
Myślałem podobnie jak szogun, tylko ja konkretnie to z VoornePutten chciałem Ci polecić wyjazd
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 14:31  //  Jak zarobić na ślub i te inne sprawy? Odpowiedz z cytatem
Ale czy musi od razu kupować pierścionek za 2 tyś. złotych? Nie wystarczy coś za 200 - 300 zł. Co do samego zarabiania, to cóż. Nikt nie wie w jakiej sytuacji jest Twój brat, co potrafi, jakie ma doświadczenie itp.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Jak zarobić na ślub i te inne sprawy?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!