Forum Banzaj.pl » Modelarstwo, samoloty, łodzie, samochody zdalnie sterowane » Jak zabezpieczyć krzewy i drzewa w ogrodzie

Jak zabezpieczyć krzewy i drzewa w ogrodzie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-12-15, 10:52  //  Jak zabezpieczyć krzewy i drzewa w ogrodzie Odpowiedz z cytatem
Witajcie, mojej mamie jednego dnia ptaki zjadły wszystkie malinki, poziomki borówki i agrest, Wielka rozpacz bo owocki miały być dla moich dzieci, które sadziły krzaczki i dbały o nie.
Jak można zabezpieczyć krzewy na przyszły roku żeby ptaki nie zjadły owoców.? Co się u Was sprawdza?
Widziałam siatki w internecie ale ptaki przez takie siatki spokojnie dzioby włożą
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2022-12-15, 11:07  //  Jak zabezpieczyć krzewy i drzewa w ogrodzie Odpowiedz z cytatem
Ktos pisal na innym forum o tasmach blyszczacych i szeleszczacych, ja je w tamtym roku zaczelam uzywac w truskawce i sprawdzaja się bardzo dobrze, juz zadne ptactwo nie przylatuje i dziobie dojrzewajacych owocow, a i przy winogronie przypinalam i spokoj. Kupilam rolke na allegro za okolo 20zl. Warto sprobowac Wink

Ewentualnie posadzć w ogrodzie saddzonki krzewów owocowych, których raczej się ptaki nie czepiają:
https://www.podkarpackiesady.pl/20-agresty
Jak agrest.
Forum Banzaj.pl » Modelarstwo, samoloty, łodzie, samochody zdalnie sterowane »  Jak zabezpieczyć krzewy i drzewa w ogrodzie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!