Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu?

Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-07-05, 18:07  //  Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu? Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie, na co trzeba zwracać uwagę jeżeli chcemy wynająć biuro? Szukam czegoś w Poznaniu i zastanawiam się jak nie dać się naciągnąć na wysoki czynsz za wynajem lokalu.
Gdzie najlepiej w necie szukać lokalu?
Reklamy
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-07-05, 20:26  //  Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu? Odpowiedz z cytatem
Ale nie rozumiem jak ktoś miałby Cię naciągnąć na kasę Question
Najlepiej wejdź na jakiś duży portal z ogłoszeniami typu morizon. Tam wybierz w kategorii czego szukasz. Potem przeglądaj ogłoszenia, pod kątem lokalizacji która Ci pasuje. Porównaj warunki i ceny wynajmu. Jeśli biuro mają odwiedzać klienci to lokalizacja jest bardzo ważna. Jeśli jest nieciekawa to będzie odstraszać klientów
Very Happy
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-07-06, 09:55  //  Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu? Odpowiedz z cytatem
No tak, w sumie racja. Ja po prostu mało ogarnięta jestem w tym temacie.
A ogłoszeń morizona nie widziałam jeszcze.
Póki co przeglądałam same lokalne fora z ogłoszeniami.
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-07-06, 15:22  //  Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu? Odpowiedz z cytatem
Tutaj już masz bezpośrednio to co Cię interesuje Wink Biuro, wynajem, poznań morizon.pl
i tam szukaj co Ci odpowiada.
Polecam jeszcze zawęzić poszukiwania do dzielnicy która Cię interesuje Exclamation
Powodzenia Wink
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-08-24, 18:03  //  Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu? Odpowiedz z cytatem
A nie ma w poznaniu czegoś takiego jak w Warszawie - centralny.co? To świetne miejsce co-workingowe dla freelancerów i startup-ów Można tam spokojnie popracować, spotkać się z klientami itd. Wynajem takiego miejsca do pracy jest znacznie tańszy niż wynajem biura.
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2016-02-02, 15:06  //  Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu? Odpowiedz z cytatem
Jestem z Poznania i wynajmuje biuro za pośrednictwem you nicka. Wcześniej miałam u nich także wirtualne biuro younick.pl/pl/wynajem-powierzchni-biurowych - możesz sprawdzić bo naprawdę jest sporo możliwości Smile
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jak wynająć dobre biuro w Poznaniu?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!