Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Jak wyleczyć chrapanie?

Jak wyleczyć chrapanie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
asteroida

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 2
Post 2016-02-29, 22:03  //  Jak wyleczyć chrapanie? Odpowiedz z cytatem
Panowie, co powiecie a raczej co robicie z chrapaniem, które moja żona próbuje zaniechać i na chwilę przestaje poprzez gwizdanie, cmokanie, a nawet poszturchiwanie. Słyszałem o specjalnym aparacie, który przez całą dobę rejestruje stopień dotlenienia krwi, dźwięki chrapania, zmiany częstości tętna i pozycji ciała. Lekarze mogą przez to dowiedzieć się także m.in. ile powietrza przepływa przez drogi oddechowe chrapiącego oraz jak zmienia się napięcie mięśni. Żona za to namawia mnie na laser, bo koleżanka tak pomogła mężowi i chce mnie zabrać do Rzeszowa do Mojej Estetyki na zabieg NightLase z użyciem tegoż lasera FOTONA Er:YAG. Co tu robić? Używaliście takich metod, pomijam już oczywiście spraye do gardła i inne farmakologiczne metody, bo nie pomogło.
Reklamy
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-11-04, 11:31  //  Jak wyleczyć chrapanie? Odpowiedz z cytatem
Cóż, z tego co wiem, takie problemy leczy się operacyjnie, chociażby korygując przegrodę nosową. Bądź co bądź chrapanie często towarzyszy przeziębieniu, wobec czego na pewno warto sięgnąć po antyseptyczne preparaty na ból gardła , aby możliwie jak najszybciej uporać się z problemem.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2022-02-28, 23:58  //  Jak wyleczyć chrapanie? Odpowiedz z cytatem
Dobry łach : -D też właśnie czytam https://longevitas.pl/jak-radzic-sobie-z-chrapaniem/ bo NIE WY-TRZY-MAM. : -D Też kiedyś muszę spać. xd
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Jak wyleczyć chrapanie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!