Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Jak wybrać katering na imprezę firmową

Jak wybrać katering na imprezę firmową

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-10-18, 08:02  //  Jak wybrać katering na imprezę firmową Odpowiedz z cytatem
Czym kierować sie przy wyborze kateringu na imprezę firmową? W jaki sposob wybrać dobrego wykonawcę jedzenia?

Jakieś porady i sugestie?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-10-18, 12:49  //  Jak wybrać katering na imprezę firmową Odpowiedz z cytatem
Na stronie jest opisane w jaki sposob zaskoczyć gości odpowiednim menu na imprezie
https://gastrowiedza.pl/ciekawostki-gastronomiczne/catering-dla-firm-zaskocz-gosci-pysznym-menu
Zorientuj się czy firma spejcalizuje się w kateringach dla firm bo inne jedzenie szykuje się dla firmy a inne na wesele. Jak również czy poradzi sobie z wieksza imprezą.... Nie każda firma cateringowa jest w stanie zachować wysoką jakość przy zamówieniu dla 700 czy 1000 osób. W takim wypadku warto postawić na doświadczenie. Firma cateringowa z długoletnim stażem i kilkoma imprezami masowymi na koncie, doskonale wie, w jaki sposób przygotować posiłki dla tak licznego grona gości.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-01-17, 21:41  //  Jak wybrać katering na imprezę firmową Odpowiedz z cytatem
Najlepiej będzie, jeśli będziesz kierować się rekomendacjami innych ludzi. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci catering tej firmy: https://naskrajnej.pl/catering (restauracja cieszy się dobrymi opiniami, jedzenie przez nią przygotowywane jest naprawdę smaczne).
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-09-30, 08:08  //  Jak wybrać katering na imprezę firmową Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajne propozycje. Przy czym osobiście dodałbym tutaj także zdrowe przekąski takie jak chociażby orzechy brazylijskie. W fajnej cenie możemy je kupić np. w sklepie planteon . Co istotne, są one świetną opcją dla osób, które aktywnie ćwiczą, a jednocześnie dużo zdrowszą niż chociażby batoniki.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Jak wybrać katering na imprezę firmową
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!