Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jak wybrać biuro księgowe dla firmy

Jak wybrać biuro księgowe dla firmy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-06-01, 07:43  //  Jak wybrać biuro księgowe dla firmy Odpowiedz z cytatem
Na jakiej podstawie wybieracie biuro księgowe dla firmy?
Co jest dla Was ważne?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2021-06-01, 09:46  //  Jak wybrać biuro księgowe dla firmy Odpowiedz z cytatem
Zaufanie, wiedza o biezacych przepisach i wchodzacych nowosciach,pomoc i doradztwo w rozwiazaniach rozliczeniowych.

Poza tym jeśli firma jest nowoczesna, dobrze będzie wprowadzić w niej elektroniczny obieg dokumentow. Na pewno usprawni to pracę w firmie oraz pozwoli na przechowywanie dokumentów w bezpieczny sposób.
https://sosnowiec.dlawas.info/biznes/elektroniczny-obieg-dokumentow-w-firmie-sposob-na-usprawnienie-funkcjonowania-firmy/cid,14111,a

Poczytaj sobie o rozwiązaniu tutaj.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2021-06-22, 20:54  //  Jak wybrać biuro księgowe dla firmy Odpowiedz z cytatem
Biznes to nieustanne trzymanie ręki na pulsie, trzeba na pewno się szkolić, śledzić branżę. Regularnie uczestnicze w webinariach organizowanych przez akademię Wiedza i praktyka, są na wysokim poziommie i moóżna szybko zdobyć potrzebną wiedzę
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-09-19, 00:38  //  Jak wybrać biuro księgowe dla firmy Odpowiedz z cytatem
Prowadzę własny biznes i niestety nie do końca mam wiedzę związaną z podatkami, więc nie obejdzie się bez firmy, która oferuje doradztwo podatkowe. Bardzo długo się zastanawiałam, z jakich usług skorzystać i znajoma poleciła mi stronę https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?&mode=pokaz&id=54271 . Myślę, że właśnie tutaj poznam wiele informacji.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jak wybrać biuro księgowe dla firmy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!