Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Jak wybielić zęby

Jak wybielić zęby

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-07-13, 11:58  //  Jak wybielić zęby Odpowiedz z cytatem
Witam panowie. Czy ktoś z Was ostatnio wybielał zęby? Jak zrobić to skutecznie? Czy trzeba koniecznie iść do stomatologa czy można wybielić w domu?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-07-13, 12:56  //  Jak wybielić zęby Odpowiedz z cytatem
tomekmoskwicz napisał: Witam panowie. Czy ktoś z Was ostatnio wybielał zęby? Jak zrobić to skutecznie? Czy trzeba koniecznie iść do stomatologa czy można wybielić w domu?


Wybielanie u stomatologa jest dość drogie. Z drugiej strony daje najlepszy efekt
https://sprzedawacz.pl/zdrowie_uroda/zdrowie/zeby/m_krakow/chcesz-wybielic-zeby-zrob-to-w-gabinecie-stomatologicznym.html

Obecnie jestem po wybielaniu zębów jestem zadowolony, Daje bardzo dobry efekt. Zęby były bielsze o kilkanaście odcieni ( porównałem to sobie na wzorniku). Obecnie jest to bardzo popularne za granicą, do Polski dopiero wchodzi.
marcin7788

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 5
Post 2015-07-16, 13:54  //  Jak wybielić zęby Odpowiedz z cytatem
Ja używałem pasków wybielających i efekt był całkiem dobry. Jest jedno "ale"... Podrażniają one dziąsła, ponieważ preparat może się po nich rozpływać. Nie jest to jednak nic strasznego, a jak już mówiłem, efekty są całkiem dobre.
sonka18

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 8
Post 2015-12-15, 11:32  //  Jak wybielić zęby Odpowiedz z cytatem
marcin7788 napisał: Ja używałem pasków wybielających i efekt był całkiem dobry. Jest jedno "ale"... Podrażniają one dziąsła, ponieważ preparat może się po nich rozpływać. Nie jest to jednak nic strasznego, a jak już mówiłem, efekty są całkiem dobre.


Zgadzam się... Dlatego ja raz do roku robię piaskowanie, może efekt nie jest aż tak piorunujący ale widać różnicę. Smile
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-11-25, 10:04  //  Jak wybielić zęby Odpowiedz z cytatem
Są pasty wybielające, a jeśli one ci nie pomogą, to warto iść na zabieg wybielania. stomatologia ma teraz tyle możliwości.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2020-03-15, 11:14  //  Jak wybielić zęby Odpowiedz z cytatem
A jakie pasty polecici?
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2020-03-17, 11:35  //  Jak wybielić zęby Odpowiedz z cytatem
error napisał: A jakie pasty polecici?


Chodzi Ci o wybielające pasty?

Pierwsza opcja to Biała perła, mają rownież fajne zestawy do wybielania zębów, które nie mają takiej skuteczności jak wybielanie zębów za pomocą zabiegu, ale potrafia i tak dać niezły rezultat.

Druga opcja to Blanx, pasty nie są drogie ale dzieki temu, ze maja w sobie specjalne składniki daja praktycznie natychmiastowe wrażenie wybielenia.

Zobacz sobie tutaj
https://www.aptekagalen.pl/pasty-do-zebow

W aptece masz kompletny zestaw past do wybielania.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2020-08-28, 12:40  //  Jak wybielić zęby Odpowiedz z cytatem
Ja bym jednak uważała z tym wybielaniem w domu. Podrażnisz sobie dziąsła, które albo ci spuchną albo będą krwawić i po prostu boleć. W razie czego miej w apteczce żel Oreel , który koi zaczerwienienie i podrażnienie dziąseł.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Jak wybielić zęby
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!