Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Jak ubrać sie na poprawiny

Jak ubrać sie na poprawiny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2021-08-17, 11:02  //  Jak ubrać sie na poprawiny Odpowiedz z cytatem
Dawno już byłem na jakiejkolwiek imprezie tak wiec zastanawiam się jak ubrac się na poprawiny. Chodzi konkretnie o strój mężczyzn? Czy chinosy, casualowa koszula i eleganckie buty wystarcza czy jednak dalej pod krawatem?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2021-08-17, 12:20  //  Jak ubrać sie na poprawiny Odpowiedz z cytatem
To chyba zależy od wielu czynników, towarzystwa, miejsca, itp. W każdym razie ja bym się ubrał tak jak napisałeś, na pewno na poprawiny ubrałbym sie bardziej na luzie Wink
Zerknij sobie naPantofle męskie w tym sklepie.

W sklepie jest spory wybór dobrej jakości butów, dobierz coś do swojego garnituru.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-09-20, 16:50  //  Jak ubrać sie na poprawiny Odpowiedz z cytatem
Ogólnie po całej imprezie dobrze jest wszystko wyprać. Warto znaleźć jakąś dobrą pralnie. Ciekawie prezentuje się np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Jest to bardzo dobra i wygodna pralnia z dowozem do klienta.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-11-24, 10:14  //  Jak ubrać sie na poprawiny Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie opisałeś dobry strój, nie uważam, żeby krawat był konieczny na poprawinach
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-01-03, 19:36  //  Jak ubrać sie na poprawiny Odpowiedz z cytatem
Klasycznie garnitur oczywiście bym wybrała na taką okazję. Może być jaśniejszy niż założony na samo wesele? Ja myślę o damskim ubraniu, sukienka na wesele z https://yups.pl/pol_m_Odziez_Sukienki_Sukienki-na-wesele-189.html już wybrana, teraz pora wybrać także odpowiednią na poprawiny właśnie. A mnóstwo mi się podoba tak naprawdę.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Jak ubrać sie na poprawiny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!