Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » jak sobie radzicie ze stresem?

jak sobie radzicie ze stresem?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-03-02, 20:45  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Jakie są Wasze sposoby na pozbycie się stresu??
Reklamy
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2016-03-08, 18:21  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Kiedy nic innego nie pomaga a stres nadal trwa łykam ziołowe tabletki, które dobrze działają na mój stres Smile
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-03-09, 10:59  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
A co bierzesz?? Nie przymulają? Sam się zastanawiam czy nie powinienem czegoś zacząc brać bo ostatnio jestem bardzo nerwowy
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2016-03-17, 10:44  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Ja biorę ziołowy nervomix, nie przymula także możesz śmiało spróbować.
skoczek91

Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 17
Post 2016-03-31, 22:46  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
ja po całym dniu jak pójdę na siłkę to od razu odżywam Smile
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-04-11, 12:36  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Dzięki w takim razie spróbuję, bo już wszyscy dookoła mi zaczęli mówić że jakiś spiety jestem i ciężkos ię ze mną dogadać, niestety pracę mam taką a nie inną i cieżko tam o luz, a jakoś pracować trzeba, którą bierzesz wersję bo widziałem ze jest kilka?
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-04-13, 18:36  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Oglądanie filmów sensacyjnych, siłowania, przekopywanie ogródka, jazda na rowerze.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-04-29, 08:18  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Mi ruch, wysiłek pomaga ale tylko czasami, czasami to już mam taki kocioł w głowie że nie da rady i nawet jak już jestem padnęty to nie mogę spać
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-05-11, 16:33  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Właśnie wysiłek jest dobry, ale do pewnej granicy. Jak jest go zbyt dużo, to wydziela się kortyzol i człowiek jest jeszcze bardzie poddenerwowany niż wcześniej.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-05-23, 09:50  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Ja mam nieżła nerwówkę w pracy. Oczywiście z roboty nie zrezygnuję bo starałem się o to stanowisko już długo ale czasami potrafi dać w kośc. Nie tylko szefostwo ale przede wszystkim wkurzający klienci.

Trzeba wypracować sobie techniki relaksacyjne bo jak tego nie zrobicie to w koncu zwariujecie. Mi bardzo pomógł jeszcze ziołowy vita Berlecithin. Jest w tabletakch i płynie ( ja przyjmowałem w płynie). Oprócz stresu dobrze wpływa na koncentrację.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-05-26, 15:21  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
To fakt, że przy za dużym wysiłku zamiast być lepiej to jest gorzej, bo człowiek zamiast się uspokoić to jest jeszcze bardziej nakręca, jak na razie mi nervomix control wystarcza, szczególnie przed stresującym dniem przed wyjściem do pracy biorę i wtedy jakoś łatwiej mi wejść w ten wir pracowania.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-07-27, 10:50  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Sam nie wierzyłem w przeszłosci we wpływ ziół na stres ale w ostatnim czasie zdarzało mi się brać i muszę przyznac,ze wiele z nich ma dobre działanie. Całkiemniezły jest wspomniany Amol.

Jeśli ktoś z Was ma problemy ze snem to polecam benosen z melatoniną. O wiele łatwiej się po tym śpi, poza tym preparat nie ma negatywnego wpływu a zdrowie.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-07-28, 09:06  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
No ja własnie za naparami nie przepadam, wolę formę tabletkową, wygodniej się to bierze i zawsze mam pod ręką, staram się mieć opakowanie nervomixa w domu bo inaczej chyba by domownicy pouciekali Very Happy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-07-31, 09:21  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Jest bardzo wiele sposobów. Oprócz przestrzegania zdrowej diety, przebywania na świeżym powietrzu i regularnego ruchu, warto włączyć także metody radzenia sobie ze stresem oparte na badaniach naukowych i praktyce terapeutycznej. Należą do nich między innymi techniki stosowane w terapii psychologicznej, suplementacja magnezu, a także zioła na uspokojenie.

Jeśli miałbym tutaj polecić dobre środki na uspokojenie z apteki to dobre działanie wykazuje hydroksyzyna - na stronie jest opisane w jakich ilościach przyjmowac.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2019-07-31, 14:21  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Nie radzimy. że joga i medytacja, ale też magnez, dieta, sen odpowiedni. No nie wiem, może się skuszę w końcu na te jogę czy tam medytację, bo wszędzie gadają jakie to super, coś w tym może jest więc.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-09-18, 11:02  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
U mnie melisa wróciła do łask, mam teraz bardziej stresujący okres w życiu i bez takiej pomocy było by ciężko https://www.doz.pl/apteka/p129791-ZIELNIK_DOZ_Melisa_ziola_do_zaparzania_2_g_30_saszetek
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-12-03, 17:57  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Sposobów na radzenie sobie ze stresem jest bardzo wiele. Niemniej jednak zdecydowanie warto dowiedzieć się, jak działają zioła lecznicze. Na https://www.lekinatury.pl/pl/encyklopedia-ziol/polskie-ziola-lecznicze.html znajdziemy bardzo ciekawy artykuł na ten temat i moim zdaniem zdecydowanie warto się z nim zapoznać, szczególnie, że nie do końca doceniamy dobroczynne właściwości roślin, które tak naprawdę możemy znaleźć na każdym kroku.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-01-30, 23:32  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że nie ma na to jednej złotej rady, nie można też zupełnie w dzisiejszych czasach żyć bez stresu. Dużo zależy od naszego podejścia, są też ogólnie przyjęte pomocne metody na walkę z tym stanem. Na tym blogi zobacz jak radzić sobie ze stresem https://4seasonsbeauty.pl/jak-radzic-sobie-ze-stresem/ . Jak może w tym pomóc sport, medytacja, aromaterapia i balans życiowy.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-03-19, 21:20  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
Każdy na pewno doradzi Ci coś innego, ale ważne jest abyś wybrał swój sposób, który naprawdę zadziała i będzie Cię relaksował i wprawiał w dobry nastrój. Moim sposobem jest granie w gry. Najczęściej wybieram gry online, w których mam kontakt z innymi graczami. Często wchodzę z nimi w sojusze, ale zdarza mi się też z nimi konkurować. Zawsze bardzo poprawia mi to humor. Ostatnimi czasy, najczęściej sięgam po LOLA, bo do niego znalazłam świetny poradnik: https://www.lolporadnik.pl/ . W nim naprawdę jest wszystko - jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nie znaleźć tutaj podpowiedzi na swoje problemy.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2021-03-31, 21:56  //  jak sobie radzicie ze stresem? Odpowiedz z cytatem
https://longevitas.pl/medytacja-redukuje-stres-skuteczniej-wakacji/ i to w ogóle nie ściema, potwierdzam z pierwszej ręki. Na początku fakttcznie może być trudno, dobrze sobie jakąś prowadzoną medytację znaleźć bo to jest sztuka jednak, ale warto warto.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  jak sobie radzicie ze stresem? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!