Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK

Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-09-07, 05:43  //  Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK Odpowiedz z cytatem
Chciałbym porozmawiać o ofercie. Próbuję się do nich dodzwonić ale ciągle wbijam się na automat. Może ktoś z Was doradzi jak skontaktować się z doradcą? Czy jest jakiś konkretny numer do doradcy a nie do automatu ?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-09-07, 06:03  //  Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK Odpowiedz z cytatem
tomekmoskwicz napisał: Chciałbym porozmawiać o ofercie. Próbuję się do nich dodzwonić ale ciągle wbijam się na automat. Może ktoś z Was doradzi jak skontaktować się z doradcą? Czy jest jakiś konkretny numer do doradcy a nie do automatu ?


Sam mam obecnie tam konto. Po prostu dzwonisz do nich na infolinię.Automat zawsze się włącza ale to norma. Potem słuchasz automatu i w końcu pojawi się tam. Wciskając taki a taki numer skontaktujesz się z doradcą. Klikasz na telefonie i powinno pójść.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-09-07, 07:00  //  Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK Odpowiedz z cytatem
draco napisał:
tomekmoskwicz napisał: Chciałbym porozmawiać o ofercie. Próbuję się do nich dodzwonić ale ciągle wbijam się na automat. Może ktoś z Was doradzi jak skontaktować się z doradcą? Czy jest jakiś konkretny numer do doradcy a nie do automatu ?


Sam mam obecnie tam konto. Po prostu dzwonisz do nich na infolinię.Automat zawsze się włącza ale to norma. Potem słuchasz automatu i w końcu pojawi się tam. Wciskając taki a taki numer skontaktujesz się z doradcą. Klikasz na telefonie i powinno pójść.


A nie ma może jakiejś opcji aby ominąć ten automat ? Szczerze takie gadanie jest trochę denerwujące. Nie wiem czemu banki nie udostępnią danej infolinii jedynie dla doradcy ;/
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 914
Post 2015-09-07, 07:51  //  Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK Odpowiedz z cytatem
Ale od czego są strony internetowe, ogólne warunki finansowe, regulaminy itd.
Przecież to wszystko jest wiedzą która jest powszechnie dostępna. Ale nie, zadzwonie, dopytam. A może mi coś nowego powiedzą Smile
Tutaj masz namiar na infolinię.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-09-07, 10:13  //  Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK Odpowiedz z cytatem
Wiesz co , nie musisz mi tutaj dogryzać. Tak . Liczę na to,że doradca lepiej mi coś przekaże. Czytać to sobie mogę ale w takich miejscach bardzo często niewiele jest konkretów i trzeba się przekopywać przez wiele róznych informacji. Moim zdaniem o wiele lepiej jest po prostu dopytać się człowieka, który konkretnie mi odpowie. Nie masz nic do napisania w temacie to nie pisz.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 914
Post 2015-09-07, 12:47  //  Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK Odpowiedz z cytatem
Nie bo śmieszy mnie to trochę. W sieci masz wszystko. Wystarczy kilka prostych zapytań do Google i wszystko masz podane jak na tacy.
Ale oke. Nie krytykuję. Tylko mówię jak jest.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jak skontaktować się z doradcą w BZ WBK
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!