Forum Banzaj.pl » Hydepark » jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać

jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
dynioglowy

Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 1
Post 2013-01-26, 20:40  //  jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać Odpowiedz z cytatem
No właśnie.
Cały czas sie zastanawiałem gdzie mam sticky point w podrywie...
uświadomiłem sobie to podczas piątkowego sargu w klubach.

Więc, w moim przypadku nie jest problemem podejść, i zacząć rozmowę.

Natomiast problemem jest CIĄGNIĘCIE ROZMOWY.
I nie tyczy to sie klubu, gdziekolwiek nowe poznane osoby: pare zdań wymiany. stop. cisza. znowu pare zdan. cisza. itd itp
nie mam problemu rozmawiać jak kogos znam, i sie znajdzie jakas wspólna płaszczyzna, to moge nawijać i przez całą noc, ale nie o to chodzi przecież...

chodzi o to żeby z każdym umieć móc ciekawie rozmawiać...

można się nauczyć paru rutyn, palmreading, ale nie w tym rzecz,
bo to też chwila... i znika... zresztą nie tylko o podryw mi chodzi, tylko o szersze zagadnienie


Znacie jakieś metody na rozwój umiejętności konwersacyjnych?
generalnie zawsze byłem dość cichą osobą, i w malym towarzystwie moga gadac i gadac, ale ja chce z każdym umieć ciekawie rozmawiać i umieć go zainteresować sobą.

Jak macie jakieś rady to piszcie
Reklamy
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2013-01-28, 11:46  //  jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać Odpowiedz z cytatem
Jedyne co mi przychodzi do glowy to czytac ksiazki, ogladac filmy byc na bieżąco z wiadomościami i temat powinen sam Ci wpasc do glowy. Moze za bardzo sie stresujesz ... ?
kostekk

Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 1
Post 2013-01-29, 11:30  //  jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać Odpowiedz z cytatem
Gajowy napisał: Jedyne co mi przychodzi do glowy to czytac ksiazki, ogladac filmy byc na bieżąco z wiadomościami i temat powinen sam Ci wpasc do glowy. Moze za bardzo sie stresujesz ... ?


Fakt czytanie książek to dobry sposób, tylko regularne czytanie. A jeśli nie masz czasu na czytanie książek to czytaj gazety, zagaduj do ludzi, w końcu dojdziesz do wprawy.

Link wycięty, admin
Sovvittek

Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 10
Post 2013-01-29, 13:21  //  jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać Odpowiedz z cytatem
ewentualnie zostają wiadomości w tv.
mikos

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 35
Post 2013-02-06, 12:24  //  jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać Odpowiedz z cytatem
Ja zazwyczaj tez mam problem z utrzymaniem dłuższej rozmowy natomiast ja sobie wypije w tedy to buzia mi się nie zamyka więc o co chodzi? Dlaczego po trzeźwemu tak mi świetnie nie idzie.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2013-02-12, 13:59  //  jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać Odpowiedz z cytatem
Duzo czytaj, słuchaj muzyki, oglądaj filmy ... po prostu bądź na czasie to bedzie Ci latwiej znalezc wspolny temat.
Wowas

Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 2
Post 2013-09-27, 18:56  //  jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać Odpowiedz z cytatem
Trening czyni mistrza, w tym przypadku najłatwiej będzie wybrać się w jakieś miejsce gdzie można szybko poznać dużo osób.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  jak się rozwinąć konwersacyjnie - nie umiem długo rozmawiać
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!