Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jak się reklamujecie?

Jak się reklamujecie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2016-01-25, 00:16  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Jakie formy reklamy warto mieć na uwadze, prowadząc sklep internetowy? Macie jakieś sprawdzone sposoby na utrzymanie klienta, który już raz zrobił u Was zakupy? Zastanawiam się co oprócz dobre ceny, mogłoby wpłynąć na jego decyzję.
Reklamy
tetrus

Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 14
Post 2016-01-28, 12:16  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Bardzo spodobało mi się dołączenie do zakupionego towaru koszulki z logiem sklepu. Koszt niewielki, a każdy prezent cieszy. Takie koszulki robi np. Mag-Service
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-02-05, 11:47  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Najlepsza reklama to jest w internecie, ale też ulotki, wizytówki. Jak nie wiecie gdzie zamówić te ostatnie, to polecam drukarnię Web-to-print. Są tani, ale dokładni, terminowi i do jakości nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2016-02-17, 16:08  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Sklep internetowy nie może dobrze funkcjonować bez pozycjonowania i social mediów. Druga rzecz to powiadomienia sms, która znacznie usprawniają pracę, warto do tego celu wykorzystać platformę tego typu. Taki system można zintegrować ze stroną internetową albo aplikacją, wysyłki sms-ów są masowe, także w bardzo szybki sposób można poinformować klientów o zamówieniu czy planowanych terminach dostawy.
agata407

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 3
Post 2016-03-03, 11:46  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Ja także jestem za pozycjonowaniem. Sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc teraz zdecydowałam się na kolejny krok-marketing szeptany.
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2016-03-28, 16:47  //  Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze moim zdaniem jest pozycjonowanie oraz social marketing. Marketing mobilny równiez wydaje się pomocny, biorąc pod uwagę popularność urządzeń przenośnych typu smartfony. Ważne, aby reklamować się na różne sposoby i wcześniej poznać klienta.
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-04-18, 14:13  //  Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o sklep internetowy to działania powinny pójść dwutorowo. Najpierw pozycjonowanie stron i obecność w sieci , później ważna jest obsługa klienta. Cena na pewno ma znaczenie, ale możemy mieć najtańsze produkty, ale jeśli dajemy ciała przy obsłudze klienta, to już do nas nie wrócą. Ważny jest kontakt z klientem, szybka przesyłka i możliwość pokazania, że nie jest dla nas anonimowy.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2016-05-16, 08:45  //  ss Odpowiedz z cytatem
ravi napisał: Jakie formy reklamy warto mieć na uwadze, prowadząc sklep internetowy? Macie jakieś sprawdzone sposoby na utrzymanie klienta, który już raz zrobił u Was zakupy? Zastanawiam się co oprócz dobre ceny, mogłoby wpłynąć na jego decyzję.


jakiś czas temu rozdaliśmy ulotki.... Stacjonarnie.Zrobliśmy test jakie będzie to mialo działanie i powiem Ci,że całkiem niezłe. Wiele osób zajrzało do sklepu, wiele z nich zrobiło zakupy. Tak więc tradycyjna reklama nie odeszła do lamusa.

Jeśli chciałbyś sie na to zdecydować to polecam drukować w drukarniach internetowych bo maja o wiele korzystniejsze ceny.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 942
Post 2016-06-10, 07:41  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Jeśłi chodzi o reklamę sklepu internetowego to proponuje stawiać przede wszystkim na:
pozycjonowanie
reklamy ad words

Może nie są tanie ale sam często korzystam. Mam swój sklep internetowy i zauważyłem znaczne zwiekszenie sprzedazy po skorzystaniu z tej reklamy.

Tutaj szukaj materiałów edukacyjnych: http://strefakursow.pl/
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2016-07-09, 22:47  //  e Odpowiedz z cytatem
Zalezy od tego jaki rodzaj biznesu prowadzisz. Ja osobiscie preferuje biznes internetowy ze wzgledu na nizsze koszta. Co do biznesu stacjonarnego bardzo wazna jest reklama zewnetrzna sklepu. Jesli budzet na to pozwala to warto skorzytac z uslug drukarni i wydrukowac ulotki, ewentualniej jakas duza reklame. Warto tez podejrzec konkurencje i cos spapugowac.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-07-28, 12:57  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Warto zainwestować w agencję medialną. To profesjonaliści, którzy zajmą się promowaniem twojej firmy na różnych płaszczyznach, takich jak: pozycjonowanie, czy social media. Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 942
Post 2016-09-09, 12:00  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Dobre efekty przynosi też pozycjonowanie.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2016-12-02, 19:06  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Ja myślę o sklepie internetowym.
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2017-01-03, 18:12  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
No pozycjonowanie to oczywista oczywistość, ale jak masz jeszcze do tego wykupione miejsce w google adwords to jest to jeszcze korzystniejsze. Też na pozycjonowanie potrzebujesz dużo czasu, a adwords jest od zaraz
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-01-12, 13:19  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Każda firma potrzebuje reklamy.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 908
Post 2017-06-13, 13:22  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, ze każda. No chyba,że oferujemy rzeczy powszechnego zbycia takie jak chleb. I to na rynku lokalnym.

Jeśli jednak chcecie rozwinąć biznes to reklama jest niezbędna. Proponowałbym
założenie własnego fan page na facebooku
reklamę adwords
ewentualnie gadżety reklamowe takie jak
długopisy
ulotki
breloczki

W hurtowniach można je kupić dość tanio
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-07-05, 17:59  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
mój kumpel zamówił na stampler.pl pieczątkę z długopisem i jeśli ktoś zrobi zamówienie powyżej danej kwoty to otrzymuje od nich taki prezent, ciekawostką jest to, że pieczątka ma dane jego firmy więc dodatkowo to reklama
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2018-09-21, 13:38  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Wiadomo, że jeśli ma się więcej pieniędzy, to możliwości promocji firmy jest wiele. Przy ograniczonym budżecie nie łatwo się reklamować. Mogę polecić serwisy ogłoszeniowe i inne podobne strony typu https://wykonawca.taelo.pl/ gdzie za darmo można dodać wizytówkę swojej firmy.
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2018-09-23, 13:00  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
A propo reklamy w necie to nie można zapominać o ogłoszeniach na portalach branżowych, znajomy ma firmę, która robi zaproszenia ślubne i odkąd umieścił ofertę na https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/zaproszenia-na-slub/miasto/warszawa,776 ma dużo więcej klientów. Także warto zrobić research, nie kosztuje to dużo czasu a może dać fajny zwrot!
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2019-01-27, 18:11  //  Jak się reklamujecie? Odpowiedz z cytatem
Ja postanowiłam skorzystać z oferty pozycjonowania sklepu internetowego long tail na tzw. długi ogon. Oznacza to dużą ilość słów kluczowych na które pozycjonuje się sklep, co po jakimś czasie przynosi świetne efekty i wzrost sprzedaży. Taką strategię zaproponowała mi agencja https://arseosystem.pl/pozycjonowanie-sklepu-internetowego-long-tail/
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jak się reklamujecie? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!