Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak poradzić sobie z łuszczycą

Jak poradzić sobie z łuszczycą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 964
Post 2021-02-26, 12:48  //  Jak poradzić sobie z łuszczycą Odpowiedz z cytatem
Łuszczyca na ciele , najgorsze ze zaatakowała teraz twarz , pomóżcie , jak się tego pozbyć , pomijając unikanie stresu ?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2021-02-26, 14:11  //  Jak poradzić sobie z łuszczycą Odpowiedz z cytatem
Zmiana diety, wyeliminowanie cukru rafinowanego i pomogły duże ilości soków owocowo-warzywnych. AZS, łuszczyca od lat i po kilku tygodniach soków zniknęło wszystko. Okazyjnie jeśli nasilenie jest spore, polecam Daivobet - środek jest na receptę, tak wiec trzeba to skonsultować z lekarzem.
Na stronie jest również możliwość porónania sobie cen w aptekach.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-03-18, 16:26  //  Jak poradzić sobie z łuszczycą Odpowiedz z cytatem
A co na to dermatolog? Leczenie łuszczycy nie jest na pewno proste, na pewno warto dlatego zaufać specjaliście. Jeśli jesteście na etapie poszukiwania to polecam https://scanmed.pl/specjalizacje/dermatologia/wroclaw . Scanmed to najlepsze placówki medyczne w kraju. Mają bardzo dobrych specjalistów i wysoki poziom opieki.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2021-11-16, 13:41  //  Jak poradzić sobie z łuszczycą Odpowiedz z cytatem
Lekarstwa na to nie ma, ale jak się odpowiednio dba o skórę, to można z tym żyć w jako takiej symbiozie. Żona kąpie się w emolientach, włosy też myje szamponem emolientowym, a do smarowania tych miejsc z łuszczycą stosuje krem Dermaveel z apteki. Leczy, koi i chroni przed zaostrzeniem choroby. Świetna alternatywa maści sterydowych, no bo w końcu ileż można wcierać te sterydy w skórę bez szkody dla skóry i zdrowia??
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 399
Post 2021-11-23, 22:11  //  Jak poradzić sobie z łuszczycą Odpowiedz z cytatem
Ja też mam łuszczycę od urodzenia. Długa droga za mną ale mogę już powiedzieć, że choroba nie utrudnia mi życia. Na pewno radzę odstawić sterydy i drogeryjne kosmetyki - u mnie mocno zaostrzały zmiany na skórze. Na https://www.centrumluszczycy.pl/ warto wejść i tam zamawiać kosmetyki, Brabanderhof seria godna polecenia na pewno, zarówno szampon, żel do mycia czy balsam. Wygodnie z dostawą inpostem można już u nich zamawiać. A na blogu znajdziecie cenne porady jak dobierac kosmetyki, jakie suplementy stosować.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak poradzić sobie z łuszczycą
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!