Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jak poprawić odwiedzalność bloga

Jak poprawić odwiedzalność bloga

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Post 2019-08-29, 05:58  //  Jak poprawić odwiedzalność bloga Odpowiedz z cytatem
Prowadzę od jakiegoś czasu bloga. Nie chcę podawać linka, bo nie o to chodzi. Artykuły są ciekawe, tematyczne. W jaki sposób zwiększyć jego czytelność, odwiedzalność?
Reklamy
krawczyk

Post 2019-08-29, 08:43  //  Jak poprawić odwiedzalność bloga Odpowiedz z cytatem
Ja proponuję pozycjonowanie, ale najlepiej jest zlecić je firmie, bo robiąc samemu, można jednak trochę zaszkodzić. Wbrew pozorom, nie jest to temat łatwy. Ceny takich usług są dość rozbieżne, ale można znaleźć mniejsze agencje, które nie opróżnią nam kieszeni "do cna"

Dobrze jest również reklamować bloga w mediach społecznościowych.
delmen

Post 2019-11-08, 23:11  //  Jak poprawić odwiedzalność bloga Odpowiedz z cytatem
Moje dobre pozycjonowanie? albo zlecić copywriting? bo to co nam się wydaje dobre wcale nie musi być dobre. A profesjonalne teksty na początek pomogą. Zobacz na ofertę agencji marketingowej https://virtualpeople.pl/ oni i pozycjonują i pomagają w tworzeniu tekstów. A i reklamą bloga się mogą zająć na większą skalę. W pełni profesjonalnie.
Marlenka33

Post 2021-02-17, 16:48  //  Jak poprawić odwiedzalność bloga Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie pozycjonowanie strony. Możesz mieć super teksty a blog nie będzie widoczny w wyszukiwarce i kto nie ma linka do niego to na niego nie trafi. Jeśli szukasz godnej polecenia agencji to zobacz na ofertę Green Parrot. Na pewno podejmą się zlecenia i szybko będzie widać efekty ich działań.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jak poprawić odwiedzalność bloga
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech