Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Jak osłabić libido?

Jak osłabić libido?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mampytanie

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 1
Post 2012-11-23, 23:47  //  Jak osłabić libido? Odpowiedz z cytatem
Cześć!
Trochę wstydzę się tutaj pisać, ale stwierdziłem że skoro robię to anonimowo, to może nie wyjdzie tak tragicznie Smile
Do rzeczy - chciałbym poznać jakieś sposoby na czasowe osłabienie popędu seksualnego. Nie jestem jakimś zboczeńcem czy coś, chodzi mi o to, jakkolwiek to zabrzmi że mój "przyjaciel" czasem przeszkadza mi w kontaktach z dziewczynami. Dla przykładu - jestem na imprezie i tańczę z fajną dziewczyną, przytulamy się, czuje jej bliskość i bęc - mój dół od razu zaczyna się pompować :/ Nie jest tak, że "pała mi furkocze jak ruski wentylator" ale wydaje mi się jest to już ten "etap" wzwodu który dziewczyna może poczuć udem w czasie tańca (chłopaki, rozumiecie chyba o co mi chodzi). Boje się, że dziewczyna "czując" takie coś wystraszy się/będzie skrępowana/uzna mnie za popaprańca albo napaleńca itp.
Wydaje mi się, że mój organizm reaguje tak automatycznie na bezpośredni rozległy (?) dotyk płci przeciwnej. Dość powiedzieć, że kiedy ostatnio przyjaciółka mnie za coś przepraszała (sytuacja kompletnie bez podtekstu erotycznego) i przytuliła się do mnie po czym uwiesiła na mojej szyi - to poczułem jak bez mojej kontroli penis powoli zaczyna "budzić się do życia" ://

Jak wspominałem - przeszkadza mi to. Stąd pomysł na osłabianie (np. przed wyjściem na imprezę, gdy wiem że będzie trochę "przytulańców") mojego popędu. Jedyne co przychodzi mi do głowy to brom (tak jak dodaje się podobno żołnierzom Razz). Czy jest coś innego? Oraz czy będzie to bezpieczne? Nie chciałbym się w jakikolwiek sposób "uszkodzić" na stałe, bo domyślam się że taka reakcja mojego ciała którą opisałem zniknie kiedy rozpocznę regularne współżycie. Jeżeli ma to jakieś znaczenie, to mam już 20 lat.

Pomożecie? Smile
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-11-26, 11:59  //  Jak osłabić libido? Odpowiedz z cytatem
nie ma czegos takiego, w wieku 20 lat masz tak wysoki poziom jeszcze hormonow ze jest to naturalna reakcja i ciesz sie nia jak najdluzej Smile
francois

Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 48
Post 2012-11-29, 14:56  //  Jak osłabić libido? Odpowiedz z cytatem
a po co ty chcesz oslabic każdy facet bedzie szczęśliwy że masz takei duże
Lubimy-To-Robic_com

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 29
Post 2012-12-01, 14:19  //  Jak osłabić libido? Odpowiedz z cytatem
Witam na forum. Oczywiście zgadzam się z Przedmówcami,ciesz się tym,że twój organizm prawidłowo reaguje. Poza tym możesz wcześniej jakoś rozładować napięcie seksualne jakie Ci towarzyszy.
francois

Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 48
Post 2012-12-19, 11:21  //  Jak osłabić libido? Odpowiedz z cytatem
bzykaj się częsciej
Lubimy-To-Robic_com

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 29
Post 2012-12-19, 12:25  //  Jak osłabić libido? Odpowiedz z cytatem
No jeżeli masz partnerkę- jest to dobra rada,jednak kobiete możesz też zmęczyć i uzna Cie za nimfomana,wiec bez przesady w żadną ze stron.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Jak osłabić libido?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!