Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak leczyć zapalenie dziąseł.

Jak leczyć zapalenie dziąseł.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-12-17, 15:02  //  Jak leczyć zapalenie dziąseł. Odpowiedz z cytatem
Cześć.Jakiś czas temu mnie dopadło .Próbowałem to leczyć domowymi sposobami , płukanką z szałwi ale na nic Nie pomaga.Macie może jakieś inne sprawdzone sposoby na to jak sobie z tym poradzić?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-12-18, 06:45  //  Jak leczyć zapalenie dziąseł. Odpowiedz z cytatem
Nic dziwnego,ze Ci nie pomaga skoro jest to jedynie profilaktyka.Możesz raz na jakis czas sobie przepłukać usta ale jeśli zapalenie dziąseł nie przechodzi to proponuje albo kupic sobie specjalną pastę albo po prostu wybrać się do stomatologa aby coś Ci przepisał. W sieci jest ponadto wiele artykułów, w których możesz sobie poczytać o tym jak to leczyć.Nie jest to przyjemna choroba ale da sie to wyleczyć.Mi pomaga pasta Suplhodent. Ma bardzo dobre działanie.
dickkormor

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 37
Post 2015-12-30, 20:35  //  Jak leczyć zapalenie dziąseł. Odpowiedz z cytatem
Witam,
A może na to zapalenie dziąseł pomoże Tołpa expert, Paradontosis, koncentrat na dziąsła.

Kiedy z powodu braku niektórych zębów nagryzę sobie dziąsło to smaruję tym preparatem przy pomocy patyczków z nawiniętą watą. Świetnie mi goił dziąsła.

Nie wszystkie apteki o tym preparacie wiedzą. Dlatego proszę dokładnie spisać nazwę tego preparatu i w aptece prosić o zamówienie w hurtowni. Kosztuje kilkanaście złotych.
Jak wygląda można zobaczyć w Internecie.

Pozdrawiam,
dickkormor
dickkormor

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 37
Post 2015-12-30, 23:06  //  Jak leczyć zapalenie dziąseł. Odpowiedz z cytatem
Witam,
Wcześniej kiedy nie miałem preparatu Tołpy, gdy bolały mnie dziąsła to płukałem (kilka razy dziennie) herbatkami z ziół przeciwzapalnych i odkażających: szałwii, mięcie lub z mieszanki ziołowej Septosan.

Okazuje się, że do tego celu nadają się też tymianek , macierzanka i wierzba.

Stosunkowo niedawno odkryłem, że do płukania dziąseł nadaje się świetnie wystudzona herbatka z lipy. (Gorąca nadaje się tylko do picia.
Pozdrawiam,
dickkormor
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-11-25, 08:39  //  Jak leczyć zapalenie dziąseł. Odpowiedz z cytatem
skoro masz problemy z dziąsłami i nic ci nie pomaga to nie lepiej odwiedzić dentystę? w końcu on wyda fachowa opinie.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak leczyć zapalenie dziąseł.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!