Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jak leczyć trądzik?

Jak leczyć trądzik?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Post 2016-09-13, 07:23  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Z trądzikiem męczę się od lat. Raz jest lepiej a raz gorzej. Teraz mam kolejny nawrót. Jak skutecznie sobie z tym radzić?
Reklamy
draco

Post 2016-09-14, 11:11  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Świetnie sprawdzają się kwasy i retinol. Oczywiście wszelkie zabiegi warto poprzedzić wizytą u dermatologa lub kosmetyczki która zaleci leczenie. Nie można też zapominać o odpowiednim nawilżeniu.
Marlenka33

Post 2016-10-30, 21:26  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Należy jednak pamiętać aby lecząc trądzik nie przerywać tego leczenia bo może bardzo szybko powrócić.
ryjek

Post 2016-12-15, 18:59  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Zobacz sobie może kosmetyki naturalne ci pomogą, spróbuj co ci zależy. Brat ma podobny problem i wczoraj zamówił na naturalny-market.pl jakieś produkty, zapytam się go dokładnie co i jak mu pomogą i trochę złagodzą trądzik to dam znać.
krawczyk

Post 2018-08-13, 08:39  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
A jakie kosmetyki polecacie?
error

Post 2018-08-13, 13:36  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Lekkie i niezapychające. Proponowałbym zrezygnować z kosmetków zawierających w sobie na przykład silikon ponieważ mają one bardzo duże działanie zapychające. Z drugiej strony każdemu pasuje coś innego tak wiec mnie mogą zapychać, Ciebie już nie. Trzeba to po prostu dopasować pod siebie,

Polecam poczytać sobie o dermokosmetykach
https://www.pollenaewa.com.pl/blog/pielegnacja/dermokosmetyki-w-codziennej-pielegnacji-skory/

Nadają się przy trądziku.
delmen

Post 2018-09-19, 11:24  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Trądzik można też leczyć laserowo jak farmakologia nie daje pożądanych rezultatów. Ja byłem na takich zabiegach w CM Arnica w Starych Babicach pod Warszawą, bardziej zależało mi na pozbyciu się blizn ale skutecznie laser zadziałał na same wypryski. Zauważalnie mniej powstało nowych, tamte zagoiły się w przeciągu tygodnia od zabiegu całkowicie. Bez blizn. Także jak najbardziej polecam, mało inwazyjny sposób bo niestety leki nie są obojętne dla całego organizmu, szczególnie te silne.
zaspany57

Post 2018-12-13, 07:21  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio jest boom na kosmetyki azjatyckie. Znalazłem sklep http://jejustore.pl/ Który jest świetnie zaopatrzony w kosmetyki koreańskie. Bez problemu znajdziesz tu odpowiednie kosmetyki do swojej cery i to w przyzwitej cenie.
sylwia4012

Post 2019-03-27, 16:34  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Chcąc wyleczyć trądzik powinno się udać do dermatologa, który mógłby ustalić plan leczenie. To nie wszystko. Naprawdę warto byłoby również zaopatrzyć się w wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, które mogłyby pozytywnie wpłynąć na kondycję naszej skóry. Spory ich wybór posiada sklep internetowy https://jejustore.pl/sklep/rodzaj/twarz/peelingi-do-twarzy/
kazimierz32

Post 2019-04-14, 10:36  //  Jak leczyć trądzik? Odpowiedz z cytatem
Do leczenia cery trądzikowej trzeba podejść dobrze, bo robienie wszystkiego na raz nie da żadnego efektu a wręcz przeciwnie. Moja żona korzystała z takich maseczek - https://www.aptekagemini.pl/group/bielenda-carbo-detox i bardzo sobie je chwaliła, że pomagają oczyścić cerę i ogólnie nadają jej lepszego wyglądu Wink
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jak leczyć trądzik?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Godzilla: King of the Monsters w ostatecznym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Sport