Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jak ladnie napisać list motywacyjny

Jak ladnie napisać list motywacyjny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2021-01-12, 11:47  //  Jak ladnie napisać list motywacyjny Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie.

Na co polecicie zwrócić uwagę pisząc list motywacyjny?

jak również cv?
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2021-01-12, 14:44  //  Jak ladnie napisać list motywacyjny Odpowiedz z cytatem
Ja pierwszą pracę po studiach znalazłem wysyłając list motywacyjny w firmie komiksu, ale to były czasy kiedy bezrobocie wynosiło 20 proc i było koniecznie trzeba jakoś zwrócic na siebie uwagę, zwłaszcza w agencji reklamowej. Teraz patrzę na treść CV i listu, czy komuś się chciało napisać coś pod daną firmę, czy wysyła 30 gotowców kopiuj wklej.

Wejdź sobie najlepiej w ten link - na stronie jest opisane, co jest ważne przy pisaniu listu motywacyjnego.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-08-04, 19:29  //  Jak ladnie napisać list motywacyjny Odpowiedz z cytatem
Gotowce nie przejdą jak chcesz znaleźć naprawdę fajną pracę. Trzeba się nieco przyłożyć do napisania takiego listu motywacyjnego, jeśli nie wiecie co się w nim powinno znaleźć i jak wziąć się za pisanie to tutaj znajdziecie wszystkie porady w temacie. Ja z pomocą tego artykułu pisałam swój list motywacyjny i od razu dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jak ladnie napisać list motywacyjny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!