Forum Banzaj.pl » Książka » Jak dużo czytasz książek?

Jak dużo czytasz książek?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2018-06-27, 21:40  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Ciągle coś czytam, ale czasami czytanie rozciąga się na miesiąc, a czasami książka znika w dwa wieczory. Ostatnio bardzo szybko przeczytałem "Hate", bo tematyka była taka, że chciałem szybko dowiedzieć się, jak się historia skończy.
Reklamy
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2018-06-28, 09:19  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
U mnie to roznie bywa, ale 1- 2 ksiazki miesiecznie pochlaniam. Shogo, powiedz cos wiecej o ksiazce , wlasnie koncze czytac i szukam czegos ciekawego.
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2018-06-28, 21:35  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
madzik - to jest książka, która nawiązuje do morderstwa Sophie Lancaster sprzed kilku lat, kiedy to dziewczyna została zabita tylko z tego powodu, że wyróżniała się na tle rówieśników - słuchała rocka, ubierała się specyficznie. Cała akcja książki dzieje się już po tym fakcie, kiedy rodzina próbuje dojść do siebie.
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2018-06-30, 18:14  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: madzik - to jest książka, która nawiązuje do morderstwa Sophie Lancaster sprzed kilku lat, kiedy to dziewczyna została zabita tylko z tego powodu, że wyróżniała się na tle rówieśników - słuchała rocka, ubierała się specyficznie. Cała akcja książki dzieje się już po tym fakcie, kiedy rodzina próbuje dojść do siebie.

Ksiazka oparta jest na faktach? Moze byc ciekawa. A nie "obciaza" za bardzo glowy? bo temat wydaje sie mega mocny.
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2018-06-30, 22:48  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Czyta się z emocjami ale znośnymi, to książka nawet bardziej młodzieżowa tylko z bardzo ciekawym pomysłem.
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2018-07-02, 12:22  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: Czyta się z emocjami ale znośnymi, to książka nawet bardziej młodzieżowa tylko z bardzo ciekawym pomysłem.

To spoko, jade niebawem na urlop to sprawdze:) Kompletuje wlasnie biblioteczke na wyjazd
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2018-07-02, 19:53  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
madzik - a to ok. Smile Bo książka trochę nastraja do rozmów, żeby się podzielić swoimi refleksjami. Będziecie mieć dodatkowy temat do dyskusji. Smile
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2018-07-02, 22:10  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Jak urlop to staram się dużo, wiadomo, więcej czasu i takie tam Very Happy

Mówicie książka Hate... , a szybko się czyta? Very Happy
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2018-07-03, 15:26  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
bobby- zależy jak szybko czytasz. Smile Ale książka wciąga i mi dość szybko poszło
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-09-30, 13:25  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Od książek wolę krótkie formy - głównie artykuły w gazetach i online. Ostatnio wiele ciekawych tekstów udało mi się znaleźć na stronie http://chorzowcity.pl/ Ksiażki też czytam, ale rzadziej
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-05-26, 14:43  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Różnie to jest, raz czytam dwie, trzy ksiażki na m-c. A nie raz trafiam na trudną lekturę i czytam ja z przewami. Do takich książek należy ta https://www.taniaksiazka.pl/patolodzy-panie-doktorze-czy-to-rak-paulina-lopatniuk-p-1214237.html Straszna choroba - rak. A autorka zaczyna nas prowadzić od labolatoryjnych prac po prosektorium. Ciężka książka, ale warto przeczytać.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2020-01-23, 13:40  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Czytam dużo. Ale głownie jest to literatura faktu oraz literatura historyczna bo takie własnie pozycje najbardziej mnie ciekawią.

W ostatnim czasie zamowiłem sobie kilka dobrych pozycji historycznych, głównie pod wpływem promocji jaka jest w księgarni pwn:
https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Historia,2195523,k.html

Polecam szczególnie książkę Pakt Ribbetnrop Beck. Jest to alternatywna historia drugiej wojny światowej, w której to NIemcy z Polską zawiązują pakt przeciwko Związkowi Radzieckiemu.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2022-01-14, 15:03  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
W tamtym roku przeczytałem naprawdę sporo książek jak na mnie, ale w tym roku chce to jeszcze polepszyć mam nadzieję, ze znajdę na to czas. Fantasy "Regnum" Mogielnickiego Andrzejahttps://wydawnictwopoligraf.pl//1647/mogielnicki-andrzej/regnum.html już zacząłem i bardzo mi się spodobało.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2022-08-12, 06:34  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Czy ktos moze wydał ksiązkę? Jak się za to zabrać?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2022-08-12, 07:13  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Hej. Najłatwiej przez wydawnictwo. Na stronie Novae Res jest opisane, jak wydać ksiązkę:
https://novaeres.pl/jak-wydac-ksiazke

Czytałem ebooki, normalne książki i odsłuchiwałem audiobooki. Fizyczna książka jest dla mnie nr 1, bo daje możliwość szybkiego czytania i pochłaniania po 10 książek miesięcznie. Na czytnikach to nie to samo i nie czuje się tego - ale to ja. Wiem, że gdybym był hobbystą to pewnie tak też mogłbym czytać. Jednak książka na półce, obok łóżka, w drodze - ma swój urok i daje coś więcej (+ zawsze podkreślam najistotniejsze dla mnie rzeczy, a w czytniku tego nie miałem) Oczywiście czytnik spoko, w ciemnych miejscach ^^. Audiobooki świetne na trasy, często na studiach w dojazdach używałem bez wytchnienia . Każdy znajdzie coś dla siebie.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-08-24, 07:22  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio mam jakiś zastój czytelniczy, a szkoda, bo dużo ciekawych pozycji czeka na swoją kolej.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-12-15, 23:19  //  Jak dużo czytasz książek? Odpowiedz z cytatem
A wiecie, co ja jeszcze czytam? Różnego rodzaju artykuły i muszę przyznać, że wiele z takich artykułów można się dowiedzieć. Na przykład, bardzo interesujące wpisy dostępne są na stronie https://powiem.pl/ . Codzienne życie, zdrowie, hobby i pasje, prawo, kredyty oraz wiele różnych, innych informacji!
Forum Banzaj.pl » Książka »  Jak dużo czytasz książek? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!