Forum Banzaj.pl » Hydepark » Jak dać kobiecie siłę ??

Jak dać kobiecie siłę ??

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
malinowamamba

Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 4
Post 2011-04-17, 00:59  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
Witam!!!
Moja laska ostatnio bardzo dużo się uczy, potrzebuje siły i wsparcia.
Dziś powiedziała mi, że daje jej wsparcie ale ona chce jeszcze żebym dawał jej siłe.
Spytałem jak mam to zrobić, czego oczekuje po mnie, odpowiedziała - "wymysl coś" Smile dzieli nas 800km, także jest to duże ograniczenie ale dla chcącego nic trudnego, więc postanowiłem wypytać sie o rade, ewentualnie jakieś pomysłowe sugestie z waszej strony ( co moge zrobic ? ) Myśle cały dzień i mam pewne plany ale chce poznac wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam[/b]
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-04-17, 13:17  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
skype, kwiaty wysylkowo itp standardy wystarcza Smile
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-04-18, 10:06  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
zbliza sie weekend majowy Smile moze ja poprostu odwiedzisz Smile
malinowamamba

Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 4
Post 2011-04-18, 11:22  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
Ona raczej tego nie chce, ponieważ uważa, że gdyby mnie zobaczyła i spędziła ze mną czas to o niczym innym by nie myslała a musi dobrze zdac mature... Uczy sie po kilka godzin dziennie albo i jeszcze wiecej ;( To wzorowa uczennica. Jest bardzo romantyczna, typ marzycielki, kocha Japonię. Spotkamy się dopiero w sierpniu na słubie mojej siostry Very Happy
Piszcie wiecej propozycji na pytanie dotyczace tematu !! Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-04-18, 22:43  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
to bzdura z tym nie widzeniem sie do sierpnia dobrowolnym, odpusc sobie, szczerze, wiekszej glupoty nie slyszalem
malinowamamba

Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 4
Post 2011-04-19, 23:27  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
To samo jej mówiłem i nie raz chciałem zrobić tak jak mówisz ale ona powiedziała, zę jak by jej nie zależało to by ze mną nie pisała i zerwała by ze mną kontakt, ona chce zebym jej ufał ;]
O'rety

Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 2
Miasto: Silesia
Post 2011-04-24, 10:25  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
Zrób jej niespodziankę i ją odwiedź.
Jeden dzień przerwy w nauce do matury jej nie zaszkodzi, a zregeneruje swoje siły.

Wyciągnij ją na szaloną wycieczkę, weź do kina (a w międzyczasie wyciągnij małe Dorato i 2 plastikowe kieliszki do szampana), zaplanuj wspólną romantyczną noc.. możesz zaopatrzyć się w wino i pikantne dodatki, kup jej bieliznę i każ jej seksownie ubrać się dla Ciebie.. wszystko jest zależne od Twojej wyobraźni Wink

Na odległość.. możesz zrobić jej striptease przed skype'em, będziecie mieli mnóstwo funu, a ona się odpręży : )
malinowamamba

Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 4
Post 2011-04-24, 23:27  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za dotychczasowe pomysły, niezły jest ten ze striptisem tylko musze to dobrze rozegrac Razz żeby nie wyjsc smiesznie dość Razz Piszcie wiecej !!
Lopez

Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 9
Post 2011-05-03, 19:52  //  Jak dać kobiecie siłę ?? Odpowiedz z cytatem
"To samo jej mówiłem i nie raz chciałem zrobić tak jak mówisz ale ona powiedziała, zę jak by jej nie zależało to by ze mną nie pisała i zerwała by ze mną kontakt, ona chce zebym jej ufał ;] " Mówiłeś jej to nie raz, ale ona powiedziała.. gdzie masz jaja i własne zdanie ? Kto się bawi w zwiążki na odległość boi się bliskich kontaktów z kobietami.. masz laske w sieci.. szczyć się tym.. Ona chce zebyś jej ufał, a ja chce żebyś mi postawił laske.. zgodzisz się ? Refleksja..
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Jak dać kobiecie siłę ??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!