Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją)

Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2016-03-16, 21:22  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
podejrzewam, że w większości przypadków taka kuracja permenem i tym podobnymi naturalnymi tabletkami jest wystarczającym bodźcem do poprawy pożycia
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-07-17, 19:28  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
W problemach z brakiem erekcji pomaga White-Horse Jest to suplement bezpieczny dla zdrowia. Działa natychmiastowo, wystarczy jedna tabletka. Poprawia ukrwienie, wrażliwość. Przywraca ochotę na seks.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-08-07, 06:32  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
Ja znam inny dobry suplement pomagający z problemem erekcji long-men. Działa już po 30 min. Poprawia sztywność, a i przedłuża czas stosunku. No i przywraca ochotę na seks.
Zarawel

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 7
Post 2016-09-02, 10:02  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
Ja też jestem po 40 i u mnie ten problem już nie występuje. Kiedyś też kombinowałem z dietą, relaksacją, wspierała mnie żona. Teraz już nie mam stresu, wspieram się dobrymi tabletkami maxon-active
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2016-10-19, 20:03  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
zaspany57 napisał: Ja znam inny dobry suplement pomagający z problemem erekcji long-men. Działa już po 30 min. Poprawia sztywność, a i przedłuża czas stosunku. No i przywraca ochotę na seks.

oj, chyba nie zauważyłeś, jak post wyżej polecałeś jednak coś innego Smile) u nas sytuacja już ustabilizowana od dłuższego czasu. tylko na permen kingu bazowaliśmy. troszkę trzeba poczekać na rezultaty, bo to nie było na pstryknięcie palcem, tylko może ok 3-4tygodni trwało
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-05-13, 22:34  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
Nie liczy się wielkość ale umiejętności Wink najważniejszy żeby był sztywny. Moja kobieta ma duży temperament i nie jest łtwo ją zaspokoić dlatego kupuję sobie maxon active, mozna w aptece bez recepty kupić i ma sporo sildenfilu
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-07-22, 21:21  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
A kamagra? Sprawdzaliście czy działa?
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2020-08-04, 10:21  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
Działa aczkolwiek trzeba dobrze się nad tym zastanowic bo jednak jest to suplement, który nie jest odpowiedni dla wielu osób. Nie mozna brać jak ma się problemy z ciśnieniem.

Polecam ze swojej strony masaz erotyczny w Lublinie https://orientmasaz.pl/ Dziewczyny są w stanie postawić wszystko do pionu.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-05-10, 14:57  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
Ostatnio zacząłem stosować różne suplementy https://esterydy.pl/cennik/ i jest lepiej. Myślę, że ogólnie nasz stan psychiczny ma na to duży wpływ.
madziaa

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 38
Post 2022-11-23, 11:37  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
Poszukaj sobie nowej partnerki, możesz spróbować dodać swoje sex anonse https://www.boonga.pl tu za darmo dodasz takie ogłoszenia erotyczne i jest szansa, że poznasz kogoś z kim nie będziesz miał problemów z erekcją Smile
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-12-05, 01:16  //  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Odpowiedz z cytatem
Zawsze jest jakieś wyjśćie awaryjne, przecież można urozmaicać seks. Dobrze jest sie wyposażyć dodatkowo w ekskluzywny wibrator https://sexshop112.pl/68-wibratory-ekskluzywne i jestem pewna że wszystko będzie w porządku
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Jak często Twój sprzęt zawodzi? (problemy z erekcją) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!