Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jak bez konta walutowego przelać pieniądze z Polski do UK

Jak bez konta walutowego przelać pieniądze z Polski do UK

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-09-09, 09:11  //  Jak bez konta walutowego przelać pieniądze z Polski do UK Odpowiedz z cytatem
Nie chcę zakladac na razie konta walutowego bo nie jest mi potrzebne. Natomiast przelewem ze zwykłego konta kasy nie nadam bo się to totalnie nie opłaca. Mój bank bierze sobie za to niezłą opłatę. Widziałem,że są jakieś firmy, które zajmują sie transferami kasy z kraju do kraju. Czy jednak jest to bezpieczne? Polecicie jakąś?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-09-10, 10:34  //  Jak bez konta walutowego przelać pieniądze z Polski do UK Odpowiedz z cytatem
Powiem Ci,ze takie konto walutowe to nie jest taka głupia sprawa. Może Ci sie wydawać.że na razie nie jest potrzebne ale czasami może się okazać bardzo przydatne tak wiec tak tego nie zostawiaj.
Jeśli natomiast chodzi o przelewy to obecnie Easysend ma dobrą promocję urodzinową. Wszystkie przelewy są teraz tańsze o prawie połowę.Wysyłam z nimi często.Wszystko idzie szybko oraz mają dobre przewalutowanie.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-09-10, 11:07  //  Jak bez konta walutowego przelać pieniądze z Polski do UK Odpowiedz z cytatem
Dla pieniędzy wysyłanych z Polski do UK koszta wyglądają następująco (do końca września 2015 - oferta urodzinowa):
- kwoty do 2k zł, przelew kosztuje niecałe 10 zł;
- kwoty od 2 do 5 tys zł - koszt wysyłki 4,49 zł;
- wysyłka powyżej 5 tys zł jest darmowa.

Od 1 października 2015 gdy skończy się oferta urodzinowa ceny trzeba pomnożyć x2.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-09-14, 06:33  //  Jak bez konta walutowego przelać pieniądze z Polski do UK Odpowiedz z cytatem
Dzięki z info. Kasa już dawno poszła przez easysend. Już jest na koncie w UK. Sam zdziwiłem się nawet,że tak szybko doszła. Spodziewałem się,że przelew będzie szedł może z kilka dni a tutaj na drugi dzień juz na drugim koncie. Tak wiec miłe zaskoczenie.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jak bez konta walutowego przelać pieniądze z Polski do UK
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!