Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Jadło, co zwalcza focha.

Jadło, co zwalcza focha.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2013-03-25, 10:39  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Asterix napisał:
Kwiatekk napisał: U mnie zawsze sprawdzają sie lody Smile


He,he,he. Skąd ja to znam. Na moją najlepiej Zapp działały.


Lody na deser to podstawa Smile
Reklamy
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2013-04-14, 12:12  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Na focha najlepsze są kwiaty i jadło w ..SPA Very Happy
SylwekMatras

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 15
Post 2013-11-17, 11:52  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
hehe nie ma chyba złotego środka ale proste szybkie dania się sprawdzają najlepiej. Musem jest czerwone wino i jakiś kwiatek na stole od razu atmosfera inna
Mateuszko

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 5
Miasto: Pabianice
Post 2013-11-28, 15:13  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Moja dziewczyna jest bardzo łasa na frytki. Więc jak tylko się o coś pokłócimy to robię jaj górę frytek. Z początku udaje że jej to bez różnicy ale po minucie się łamie i dosiada by pochrupać ze mną Very Happy Działa w 100% xP
Krzysiek

Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 5
Miasto: Łódź
Post 2013-12-06, 09:49  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Na moją księżniczkę nic nie działa. Nie da się przekupić. Akurat w tym przypadku najlepiej działa rozśmieszanie. Kolacyjka może być tylko dodatkiem, bo jeżeli foch nie minie wcześniej, kolację mogę sobie zjeść sam. Ona i tak "nie jest głodna". Surprised
e-sensi.pl

Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 50
Post 2013-12-06, 16:08  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Rosolek
sonatusia

Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 33
Post 2014-05-23, 22:31  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Kwiatekk napisał: U mnie zawsze sprawdzają sie lody Smile


No właśnie, lody czekoladowe.
A potem może inne.

Amen.
lissa

Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 27
Post 2015-07-02, 13:01  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Mnie na focha pomaga dobra kawka:) Ostatnio z mężem oglądaliśmy ekspresy i kawy i powiem szczerze, że jak by mi zrobił jakąś pyszną kawkę z bitą śmietaną, to bym się już na niego na pewno nie gniewałaSmile
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-09-21, 05:39  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Polecam przygotować jej jakiś deser. Najlepiej z czekoladą. Naukowcy udowodnili ,że czekolada powoduje wytwarzanie w organizmie endorfin. Czyli hormonów szczęścia. Automatycznie człowiek staje się coraz bardziej zadowolony tak wiec sami widzicie ,że ma to swoje naukowe podstawy.

Polecam szczególnie czekoladę Jedyną ( jest świetna) albo po prostu podarować jej ptasie mleczko. Aktualnie Wedel ma bardzo dobre ptasie mleczko o smaku frappe.
Sam nie umiem za bardzo gotować tak więc wolę już kupić coś gotowego.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-09-21, 11:59  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
To zależy co księżniczka lubi, ale głodna kobieta to zła kobieta Smile
Na pewno coś zdrowego na danie główne, wyszukanego i lekkiego, żeby zostało miejsce na bardziej wyszukany i niezdrowy deser Smile
katarzyn

Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 5
Post 2015-11-25, 14:13  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
oldwisetree napisał: To zależy co księżniczka lubi, ale głodna kobieta to zła kobieta Smile
Na pewno coś zdrowego na danie główne, wyszukanego i lekkiego, żeby zostało miejsce na bardziej wyszukany i niezdrowy deser Smile



Zgadzam sięVery HappyVery Happy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2016-09-02, 11:39  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
No zależy. Sam jednak kilka razy zabrałem sie za gotowanie i mam wrażenie,że moje gotowanie i brudna kuchnia po tym gotowaniu powoduje u niej jeszcze wiekszego focha niż to co wyszło.Tak więc w kuchni niech kroluje ona....
Moja równiez ma słabość do czekolady tak więc jak jest na mnie pogniewana to o wiele lepsze działanie ma kupienie jej czekolady albo jakiejś dobrej bomboniery a nie kwiatów. Sprawdzona jest pasjonata Wedla:
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2016-11-02, 15:15  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Moja jest fanką sushi, ja wręcz przeciwnie, ale to jest właśnie potrawą, którą mogę ją udobruchać Smile
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-11-14, 10:32  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Sushi to na pewno fajna opcja, ale nie wszystkie kobiety je lubią. Sam podałbym jakąś lekką sałatkę z serkiem kozim chavroux- ma bardzo delikatny, śmietankowy smak, albo zapiekankę z tym serkiem i warzywami w roli głównej. Do tego dobre wino, kwiaty na stole i przyjemna muzyka i powinno się udać udobruchać kobietę Smile
Przemek

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 19
Miasto: Warszawa
Post 2016-11-16, 15:38  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Najlepiej przyrządzać dania, które wyglądają na drogie i skomplikowane. Takie krewetki w sosie maślanym i z czosnkiem. Ja przygotowywałem je sobie w multicookerze, szast-prast i gotowe, a wyglądały i smakowały mega. Dziewczyna od razu powinna przestać się gniewać Razz
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-11-23, 06:52  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Moja jest również wielką fanką slodyczy. Niestety jak każda kobieta co jakiś czas się focha ( chociaż i tak już nie tak czesto jak kiedyś - kiedyś o wiele częściej się na mnie dąsała za byle co).
Zwykle wystarczy jak przyjde do domu z kwiatami oraz sporą bombonierą i od razu wyskakuje uśmiech na twarzy ( chociażby ukrywany).
Jej ulubionymi pralinami są zdecydowanie Lalibelle Wedla ( które również lubię sobie podjadać):
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2016-11-23, 15:34  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
U mnie zawsze działa pizza i coś słodkiego Very Happy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2017-01-05, 07:35  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
No ale jeśli chcecie przygotować jakąś elegancką kolację to przecież nie podacie jedynie czekoladek. Proponuję zastanowić się nad jakąś egzotyczną potrawą. Z kuchni chińskiej albo japońskiej.

Wbrew pozorom nie są takie trudne. W sieci jest bardzo wiele inspiracji na takie potrawy. Kilka dobrych przepisów jest na Oyakata - jest tam kilka zup japońskich. Których przygotowaniem możńa zaskoczyć drugą osobę
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-01-13, 10:31  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
Ja lubię ostre przyprawy. nie wiem co wy stosujecie, ale ja unikam chemii. A doskonałą przyprawą jest czarnuszka nadaje ona ostrości potrawie i jest bardzo smaczna. Nawet zwykła zapiekanka smakuje doskonale.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2017-01-31, 06:50  //  Jadło, co zwalcza focha. Odpowiedz z cytatem
A może coś upieczcie? Jest wiele przepisów na ciacha, które wygladają bardzo ciekawie a jednocześnie są mega proste w upieczeniu.
Tutaj jest na przykład przepis na pyszne pączki, które przyznam,że czasami robię sobie sam jak akurat mam ochotę na coś słodkiego a niekoniecznie mam ochotę na słodycze kupne:
http://przepisy.pl/przepis/bardzo-szybkie-pyszne-paczki-angielskie-2024

Zajmie to Wam raptem 30 minut.
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Jadło, co zwalcza focha. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!