Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Inwestowanie w akcje

Inwestowanie w akcje

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2018-06-15, 09:29  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
Co o tym myślicie? Czy warto wejść w ten temat?
W sensie - akcje? Inwestować z brokerem?
Jakie mieć oczekiwania odnośnie do tego?
Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2018-06-16, 18:41  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
To dobrze, że chcesz te pieniądze inwestować... Niestety, wiele osób trzema je bezczynnie na koncie, nie zwracając uwagę na to, że w taki sposób tracą, bo wartość pieniądza przecież spada... Jeśli mowa o inwestowaniu gotówki, to uważam, że najrozsądniej jest skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców, którzy powiedzą nam, w co najlepiej zainwestować. Ze swojej strony mogę polecić http://www.viennalife.pl/oferta/inwestycje/
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2018-06-18, 09:26  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
A teraz proszę o odpowiedzi powiązane z moim pytaniem. W sensie - odpowiedzi merytoryczne Wink
Konkrety związane z brokerem, zasadami inwestowania, systemami, edukacją. Ktoś coś napisze?
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2018-06-19, 18:14  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
Akcje rzeczywiste bez prowizji w XTB. 5 transakcji albo do kwoty 30k euro nie płacicie żadnej prowizji. Później jest niska, ale nie pamiętam dokładnie jak bardzo. Ogólnie początkowe koszty są żadne, ale wiadomo, że i tak lepiej zacząć od wirtualnej kasy na demie systemu.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2018-06-20, 09:32  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
Ja znam XTB od strony forexa.
Czy pod akcje potrzebne są jakieś dodatkowe narzędzia? Coś poza analityką? Na czym ty bazujesz przy tych inwestycjach? Tak całkowicie konkretnie?
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2018-06-21, 17:13  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
Masz gwarantowany stop loss i wszystko co istotne. U mnie decyzje opierają się na analityce.
Posiedzisz nad xstation, to sam zobaczysz, jakie są możliwości.
Ale to wymaga ciągłego analizowania sytuacji.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2018-06-22, 09:33  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
Za jakiś czas napiszę ponownie. Trochę rozmawiałem z opiekunem, znalazłem też sporo materiałów, które powinny się u mnie sprawdzić. Widzę, że XTB też prowadzi swoje webinary. Po kilku tygodniach na systemie ocenię, jakie są perspektywy.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2018-07-02, 19:10  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
I jak ci idzie? Jakieś pierwsze wnioski?
Bo jak rozumiem, to przynajmniej wirtualnie aktualnie inwestujesz.
Tak? Jakieś liczby?
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2018-07-03, 09:29  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
Nie tyle wnioski, co wyniki. Moim zdaniem rynek jest dosyć przewidywalny i łatwy do oceny, ale być może to wrażenie wynika z pierwszych sukcesów. Oczywiście sukcesów na wirtualnej walucie. Na pewno swoje robi brak prowizji do tych 30k w XTB. Więcej będzie można powiedzieć dopiero po wejściu w temat z gotówką.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2018-07-05, 19:56  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
Kilka znanych mi osób zaczęło działać z akcjami w XTB po tym jak prowadzili akcje bez prowizji.
Ludzie kalkulują i idą tam, gdzie mają najlepsze warunki. Ale to chyba całkowicie oczywiste, prawda?
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2018-07-06, 09:30  //  Inwestowanie w akcje Odpowiedz z cytatem
Nie do końca. Nie każdy kontroluje to, jak na rynku zmieniają się ceny. A te zmieniają się naprawdę dynamicznie. Chociaż dziwne, że od przez tyle miesięcy nikt nie zbliżył się do oferty XTB. Widzę, że w necie info o tym było już w marcu.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Inwestowanie w akcje
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!