Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Inteligentny dom

Inteligentny dom

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
korner

Post 2015-05-28, 09:51  //  Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem
Witajcie, rozważam od kilku tygodni założenie u siebie w domu systemu inteligentnego domu, czyli takiego, dzięki któremu będzie można sterować wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca, przynajmniej tak zrozumiałem objaśnienia. Pomysł brzmi wspaniale, ale czy ktoś z Was a już taki system, czy jest on naprawdę taki wspaniały? Jak to dizała? I czy można to w każdym domu założyć?
Reklamy
ayris

Post 2015-07-18, 16:13  //  Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem
My właśnie kończymy budowę domu i na pewno będzie ekologiczny i inteligentny. Zależy nam na nowoczesnych rozwiązaniach ułatwiających życie Wink Myślałam nawet o tym by zainwestowac w pompy ciepła. Co o tym sądzicie? Wydaje mi się, że jest to opłacalne rozwiązanie, pozwalające na zaoszczędzenie pieniedzy.
Filipo

Post 2015-08-01, 07:42  //  Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem
też dążę do tego aby mój dom - po dziadkach, więc łatwo nie będzie... był inteligenty, nowoczesny i ekologiczny zarazem... jak na razie zdecydowalismy się na zmianę sposobu ogrzewania z węgla na gaz przechodzimy
arabelka

Post 2015-08-24, 12:00  //  Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem
No stary dom trudno zmienić w nowoczesny ale na pewno przy odrobinie pracy i nakładzie finansowym ci się uda. Jeśli zależy ci na ekologicznych rozwiązaniach to poczytaj sobie o dofinansowaniu na odnawialne źródła energii. To nie jest tania inwestycja ale z takim dofinansowaniem na pewno twój budżet mniej ucierpi.
zaspany57

Post 2016-01-09, 09:37  //  Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem
A może jeszcze rozważ zamontowanie sterownika Dzięki niemu nie biega sie co chwila do kotłowni. Ma się stałą temperaturę w wszystkich pomieszczeniach. A co najważniejsze zyskuje się duże oszczędności energii
Tom88

Post 2016-01-25, 21:04  //  Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem
Ciekawe rozwiązanie.
witold232

Post 2016-10-26, 17:48  //  Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem
W dzisiejszych czasach, domy są naprawde wygodne i podporządkowane człowiekowi. Ja nie wyobrazam sobie palić w piecu i pilnować czy wygasa. To jest komfort
TomaszT

Post 2017-03-15, 15:32  //  Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem
Jestem wielkim fanem nowoczesnych technologii, więc staram wprowadzać się je w większość obszarów swojego życia. Ja w swoim mieszkaniu zainstalowałem system podążającego światła.Przemieszczając się po domu, światło podąża za nami, zapalając kolejno w korytarzach czy na schodach i gasząc chwilę po przejściu.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Inteligentny dom
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Bright w klimatycznym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo