Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Post 2018-05-21, 08:05  //  Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Orientujecie się ile będzie kosztowało wynajęcie niewielkiego auta na weekend w Krakowie?
Reklamy
draco

Post 2018-05-21, 08:56  //  Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Jaki weekend? Długi weekend czy moze zwykly? I na ile dni konkretnie?
Jakie auto?
Ubezpieczone czy nie ( chociaż na tym lepiej jest nie oszczędzać)

Najlepiej skontaktuj się z tą wypożyczalnią: http://krakow-rentacar.pl - powiedzą Ci jaka będzie cena wynajmu samochodu . I w konkretnym terminie.
error

Post 2018-06-08, 09:33  //  Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie Odpowiedz z cytatem
A jeżeli chodzi o wynajęcie busa do przewozu gości. Takiego na około 15 osób. To jaki to moze być koszt w przeliczeniu na 1 km?
riddle

Post 2018-06-08, 12:26  //  Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Nie są to jakieś ekstremalnie wysokie koszta. Wiesz, konkurencja w tej branży jest dosyć duża. tak więc ostatecznie korzysta na tym klient.
Zarówno pod względem ceny jak i jakości usługi. Proponowałbym jeszcze sprawdzić w w 4transfer - maja tam flotę kilku aut.
Oni są z Krakowa, ale myślę, że nie będzie problemu wykonania też dalszych tras. Odsyłam jeszcze na http://4transfer.pl/
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Siberia - zapowiedŸ nowego filmu

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Extreme

W dziale High-Tech