Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Ile kosztuje strona internetowa firmy

Ile kosztuje strona internetowa firmy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-11-21, 11:24  //  Ile kosztuje strona internetowa firmy Odpowiedz z cytatem
Hej. Ile placiliście za stronę internetową do własnej firmy? Z jakim kosztem trzeba się tutaj liczyć?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2018-11-21, 14:57  //  Ile kosztuje strona internetowa firmy Odpowiedz z cytatem
Ceny bywaja bardzo rózne i zależy to od wielu czynników

Od tego jaka jest to firma
Jak skomplikowana jest strona internetowa
Jakiej firmie zlecamy stworzenie strony
Czy ma to być również strona przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych ( aktualnie moim zdaniem jest to must have......)

Poza tym weźcie pod uwagę,ze stworzenie strony www to dopiero początek naszej drogi .... Dobrze jest również zastanowić się nad odpowiednia reklamą firmy:
http://monitorfx.pl/reklama-firmy-na-instagramie[

Na przykład na portalach społęcznościowych takich jak instagram czy facebook.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2019-06-26, 13:04  //  Ile kosztuje strona internetowa firmy Odpowiedz z cytatem
To zależy jak strona ma wyglądać no i oczywiście w jakiej agencji się zakupi tą usługę, agencja interaktywna https://solv.pl ma także tą usługę dostępną i korzystałam z niej, nie kosztowało mnie to dużo, jestem zadowolona z efektu końcowego
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2022-09-22, 18:14  //  Ile kosztuje strona internetowa firmy Odpowiedz z cytatem
Na pewno koszt zależy od firmy, ale jeśli chcecie od razu znać ceny stron www, to sprawdźcie ofertę firmy Internetowe strony www. Mają jasno rozpisane pakiety, a to klient sam decyduje, na jaki pakiet ma się zdecydować. Już na początku podają koszt, więc na koniec nie będzie zaskoczenia. Są rzetelni, a jeśli klient ma takie życzenie, to mogą podjechać na konsultacje.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Ile kosztuje strona internetowa firmy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!