Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Ile alkoholu na wesele

Ile alkoholu na wesele

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2020-08-27, 06:08  //  Ile alkoholu na wesele Odpowiedz z cytatem
Jaka wódka na wesele?
Ile liczycie na osobę?
Gdzie najlepiej kupić?
Z góry dziękuję za podpowiedzi
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-08-27, 07:23  //  Ile alkoholu na wesele Odpowiedz z cytatem
Standardowy przelicznik to 0,5l na osobę. U nas poszło sporo mniej bo mieliśmy i barmana i bimber i nalewki na wiejskim stole.
Proponuję kupić w M&P. Nie dość że dają cenę 50gr niższa niż najniższa jaka znajdziesz na rynku to jeszcze można oddać jak zostanie po weselu i odzyskasz kasę.
My mieliśmy Finladie. Nikt nie narzekal
Polecam też ich wyrób czyli Starostę.

Zerknij sobie również tutaj https://outletalkoholowy.pl/67-wino-musujace W hurtowni kupisz dobre whisky , wino musujące oraz inne firmowe alkohole.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-09-11, 14:55  //  Ile alkoholu na wesele Odpowiedz z cytatem
kupujecie też wino? Mój brat się żeni i robimy już ostatnie zakupy, kupiliśmy oak view czerwone i białe półwytrawne, wszystkim z rodzinki to wino smakowało, a przelicznik to butelka na parę, wina dużo więcej schodzi z tego co widze na weselach niż mocniejszch alko
tetrus

Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 14
Post 2020-11-13, 09:52  //  Ile alkoholu na wesele Odpowiedz z cytatem
Nie wiem gdzie organizujesz wesele, ale jeśli masz problem z zakupem odpowiedniej ilości alkoholu, to warto tę kwestię omówić z właścicielem sali weselej. Z pewnością jego doświadczenie pomoże wybrać odpowiednią opcję, która nie narazi nas na zbędny wydatek, a przede wszystkim na blamaż wobec rodziny i najbliższych przyjaciół. Jako punkt wyjścia stosuje się pół litra na głowę każdego dorosłego gościa bez względu na płeć. Takie rozwiązanie polecono mi zastosować w restauracji w której miałem swoje przyjęcie weselne
http://www.restauracjarodzinna.pl/sala-weselna-wroclaw.html
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2020-12-11, 14:38  //  Ile alkoholu na wesele Odpowiedz z cytatem
Ile wejdzie na busa Smile
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-02-04, 20:53  //  Ile alkoholu na wesele Odpowiedz z cytatem
W sumie to odpowiedź jest prosta - tyle by wystarczyło Smile I dobrze jakby było kilka rodzajów alkoholu p. wino bardolino , do tego oczywiście mocniejsze trunki oraz chmielowe dla wielbicieli piwa. Tak by wszyscy byli zadowoleni
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-09-02, 23:25  //  Ile alkoholu na wesele Odpowiedz z cytatem
Też się zastanawiam

___
seksowna bielizna
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2023-02-15, 22:57  //  Ile alkoholu na wesele Odpowiedz z cytatem
Nie zapominajcie o winach, nie tylko wódkę pije się przecież na weselu. Polecam kupić różne rodzaje win, najlepiej takie pochodzące z różnych winnic. Zamówicie na Wine Express, to najlepszy sklep z winami dla klientów indywidualnych czy gastronomii. Terminowo realizują zamówienia, mają wysoką dostępność win, chętnie doradzają w wyborze.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Ile alkoholu na wesele
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!