Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » HPV - męski problem!

HPV - męski problem!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Al Hamal

Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 1
Post 2010-11-12, 20:00  //  HPV - męski problem! Odpowiedz z cytatem
Czy mężczyźni zdają sobie sprawę z istnienia wirusów grupy HPV (brodawczaka ludzkiego) i zagrożenia z ich strony na zdrowie i życie mężczyzny i w jeszcze większym stopniu kobiet, które są jego partnerkami seksualnymi?
Czy macie u siebie podejrzenie posiadania wirusa tej grupy, ewentualnie może któryś z was ma zmiany na skórze w postaci brodawek, kurzajek czy kłykcin?
Jak to leczycie?
Czy lekceważycie zagożenie dla siebie i waszej kobiety?
Czy zwracacie uwagę na zdrowie partenrki z która uprawiacie sex?
Question
Reklamy
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2010-12-09, 10:09  //  HPV - męski problem! Odpowiedz z cytatem
Szczerze mowiac pierwszy raz o czyms takim słyszę. Co do Twoich pytan:

Na dwa pierwsze pytania odpowiadz bedzie podobna - ze nie zwaram uwagi na cos takiego.

Co do trzeciego pytania Smile Nie wiem jakby to mialo wygladac, idziemy do lozka a ja Ją prosze o kartę badan ? jedynie, ze sie bawimy w doktora to wtedy probelm z glowy Smile

Tak na serio to sprawa moze powazna, ale jest tyle chorob na swiecie i jakbym mial wszystkim sie przejmowac, to bym nie wychodzil z domu i nie gadal z nikim.

Pozdrawiam
Miesko

Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 4
Post 2014-03-28, 16:55  //  HPV - męski problem! Odpowiedz z cytatem
Polecam dołączenie do Żywego Różańca. Jezus jest najlepszą receptą.
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2014-08-14, 17:21  //  HPV - męski problem! Odpowiedz z cytatem
HPV? Z tego co wiem jest to związane z rakiem szyjki macicy przez co sądzę, że jednak żadnemu mężczyźnie nie zagraża. I według moich informacji (mogę się mylić oczywiście ;D) nie da się tego przenieść drogą płciową.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2015-08-24, 13:11  //  HPV - męski problem! Odpowiedz z cytatem
Niestety, ale masz mylne informacje, bo HPV najbardziej się przenosi drogą płciową. Ponadto jest tego świństwa kilkadziesiąt odmian i chyba ze dwie wywołują raka szyjki macicy, a reszta całą gamę innych dolegliwości nieprzyjemnych dla osobników obu płci. Na przykład opryszczkę czy kłykciny kończyste.
O tych ostatnich możesz przeczytać na przykład na tej stronie: klykcinyhpv.pl
Pozwólcie, że zacytuję panią dr. z tej strony:" – Średni wiek zakażonych mężczyzn to 22 lata, choć granica ta cały czas się przesuwa. Do zakażeń dochodzi już wcześniej, bo z obserwacji wenerologów i dermatologów wynika, że zgłaszają się do nich coraz młodsi mężczyźni i chłopcy z objawami kłykcin kończystych "
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  HPV - męski problem!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!