Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » hotel w krakowie

hotel w krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-04-24, 11:40  //  hotel w krakowie Odpowiedz z cytatem
Podpowie ktoś fajny, elegancki hotel w Krakowie? Obce mi rejony a planujemy z rodziną tam majówkę. Pozdrawiam
Reklamy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-04-28, 12:52  //  hotel w krakowie Odpowiedz z cytatem
Ja jak jestem w Krakowie to tylko Efekt Ekspress. On sie znajduje przy Opolskiej, więc skądkolwiek jesteś to masz tam dobry dojazd. Spory jest ten hotel, przestronny ale bardzo zadbany i elegancki. Moge Ci polecić. Ja tam w biznesowych sprawach raczej jestem, ale rodzince pewnie też się sposoba :p
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2015-07-20, 15:15  //  hotel w krakowie Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajny, ładny hotel masz przy opolskiej bestwesternkrakow.pl Dobra lokalizacja, jeśli interesuje Cię wypad do miasta. Teraz w Krakowie jest pusto, studenci i mieszkańcy wyjechali.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-09-12, 09:32  //  hotel w krakowie Odpowiedz z cytatem
Podbijam. Szukam czegoś na weekned z dziewczyną
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-09-12, 11:31  //  hotel w krakowie Odpowiedz z cytatem
Jeśli cenicie sobie prywatność i wygodę, to polecam zamiast pokoju w hotelu zarezerwowanie sobie włąsnego mieszkania.Których jest sporo w centrum miasta.
Zerknij sobie tutaj:
https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wmiastach-krakow-1288

Na stronie sunandsnow można mieszkanie wynając w cenie 140 za noc. I to na Kazimierzu albo na rynku.Własna kuchnia jest plusem bo zrobicie sobie z rana coś do jedzenia.
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-09-30, 19:06  //  hotel w krakowie Odpowiedz z cytatem
A co sądzicie o hotelach w Kazimierzu Dolnym? Ktoś z Was był? Nam znajomi polecali http://villabohema.pl i mamy w planach się tam wybrać. W Internecie wygląda to bardzo dobrze i zachęcająco.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  hotel w krakowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!