Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Holter ciśnienia

Holter ciśnienia

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-09-03, 07:13  //  Holter ciśnienia Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś tutaj przechodził juz może takie badanie? Czy jest się czego bać? Lekarz wykrył u mnie nadciśnienie tętnicze. Sugerowałam, że to efekt stresu spowodowanego badaniem, ale on woli się upewnić.
Zalecił badanie holterem ciśnienia. Czy jest ono uciążliwe?
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2015-09-03, 08:13  //  Holter ciśnienia Odpowiedz z cytatem
Uciazliwe tylko w tym zakresie ze nosisz ze soba maly cisnieniomierz i rekaw, ktory co jakis czas sie pompuje i mierzy cisnienie. Wszystko odbywa sie automatycznie.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2015-09-04, 06:32  //  Holter ciśnienia Odpowiedz z cytatem
Może być uciążliwe podczas snu, bo jeżeli jest on płytki, to może Cię wybudzać.
Pomiar dokonywany jest co kilkanaście minut. Coś tam słychać, ale nie za wiele. Na youtube masz filmiki w których gość opowiada co i jak. A jest to najczęściej ASPEL HOLCARD CR07. Konkretnie jest to ten sprzęt - LINK. Nie jest tani, więc trzeba uważać...
beata22

Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 21
Post 2015-12-03, 09:18  //  Holter ciśnienia Odpowiedz z cytatem
..
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-01-26, 22:25  //  Holter ciśnienia Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim ważne jest to, aby dbać o swoje zdrowie i regularnie się badać. Ja przez większość życia starałam się bardzo dbać o swoje zdrowie, a teraz zauważyłam że gorzej słyszę. Prawdą jest, że zawsze badałam się pod kątem chorób niebezpiecznych dla zdrowia, a badanie słuchu nie wydawało mi się koniecznie, więc go nie wykonywałam. Wydaje mi się, że mój słuch już jest na tyle uszkodzony, że będę potrzebować aparatu słuchowego i na stronie: https://aparaty-sluchowe.info/aparaty-sluchowe-starkey/ udało mi się znaleźć całkiem fajny. Widziałam, że w firmie możliwe jest darmowe badanie słuchu, co by mi odpowiadało.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Holter ciśnienia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!