Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Grzybica paznokci

Grzybica paznokci

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
truson

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 12
Post 2014-09-03, 21:18  //  Grzybica paznokci Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że na basenie złapałem to pieruństwo. Macie jakieś pomysły, jak z tym walczyć? Gdzie szukać, żeby się czegoś dowiedzieć jak to leczyć?
Reklamy
norzyk

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 5
Post 2014-09-08, 20:30  //  Grzybica paznokci Odpowiedz z cytatem
truson, do lekarza trzeba iść. Nie ma co, bo z grzybicą im dłużej zwlekasz, tym potem trudniej się tego pozbyć. A jak chcesz się dowiedzieć więcej, to polecam stronkę leczpaznokcie.pl, ale lekarz obowiązkowy!
malwina

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 4
Post 2014-09-22, 23:13  //  Grzybica paznokci Odpowiedz z cytatem
A mnie się udało wyleczyć grzybicę dopiero wtedy, jak mi lekarz przepisał taki doustny preparat trioxal, który brałam przez kilka tygodni z przerwami. Różne preparaty miejscowe niestety nie pomagały.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-01-27, 07:05  //  Grzybica paznokci Odpowiedz z cytatem
Panowie ile się to leczy?
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-01-27, 08:14  //  Grzybica paznokci Odpowiedz z cytatem
Przynajmniej kilka tygodni. Są jednak osoby, które leczą grzybice miesiącami czy latami...... Wszystko zalezy od tego czy jest wykryta. Oraz czy mają odpowiednie leki. Tak więc sugeruję wykonać badanie mikologiczne.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2017-02-16, 23:30  //  Grzybica paznokci Odpowiedz z cytatem
riddle napisał: Panowie ile się to leczy?


Wszystko zależy od rozległości zmian chorobowych i tego jak Twój organizm zareaguje na leczenie. Na ogół trwa to kilkanaście tygodni. Jeśli jesteś z Warszawy to możesz skorzystać z bezpłatnego leczenia w ramach badań klinicznych w Wilmed. Kumpel mi o tym mówił, przypadkiem znalazł tę informację w necie kiedy szukał dermatologa
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-11-04, 16:52  //  Grzybica paznokci Odpowiedz z cytatem
Niestety grzybicę leczy się długo i co gorsza lubi powracać. Dlatego warto zaopatrzyć się w skuteczny produkt, który pokona także infekcje intymne bo tak naprawdę w codziennym życiu, jesteśmy na nią narażeni w bardzo wielu sytuacjach.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Grzybica paznokci
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!