Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Granty na rozwój e-biznesu

Granty na rozwój e-biznesu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Weblify

Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 1
Post 2015-05-08, 12:59  //  Granty na rozwój e-biznesu Odpowiedz z cytatem
30 marca 2015 roku ruszył drugi nabór do programu EuropeanPioneers, którego celem jest wsparcie przedsiębiorców z całej Europy w budowie nowoczesnych aplikacji. Na 13 najbardziej innowacyjnych start-upów czekają granty unijne o łącznej wartości ponad 2 mln euro.

Zgłoszenia można składać do 22 czerwca 2015 roku na stronie http://europeanpioneers.eu/en/apply.html. Nie trzeba pisać skomplikowanego wniosku. Wystarczy wypełnić formularz online i opisać swój pomysł na e-biznes. Na pytania należy odpowiedzieć w języku angielskim.

Do autorów 13 najciekawszych pomysłów na aplikacje trafią granty w wysokości od 50 do 250 tys. euro. Oprócz wsparcia finansowego start-upy zyskają darmowy dostęp do technologii FIWARE, które posłużą im do stworzenia własnych aplikacji. Otrzymają też wsparcie techniczne, szereg przydatnych porad biznesowych, finansowych i marketingowych, a ponadto wezmą udział w wielu ciekawych szkoleniach. Na stworzenie swoich aplikacji zespoły będą miały 8 miesięcy.

Wszystkie potrzebne informacje, w tym warunki uczestnictwa w programie, szczegółowy opis kryteriów oceny, harmonogram programu i szereg wskazówek dla potencjalnych uczestników są dostępne na stronie www.weblify.pl/europeanpioneers/.

W razie pytań można kontaktować się z przedstawicielami firmy programistycznej Weblify Sp. z o. o. (www.weblify.pl) - koordynatora programu w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy dostępni pod adresem europeanpioneers@weblify.pl.

2lcuv52.png
 Opis:  
 Rozmiar:  897.85 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

2lcuv52.png

Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1151
Post 2023-02-16, 13:50  //  Granty na rozwój e-biznesu Odpowiedz z cytatem
Co do porad dotyczących prowadzenia sklepu online, to ja jeszcze tylko dodam, że warto zapoznać się z tym artykułem https://rybnicki.com/is,5-najpopularniejszych-narzedzi-do-platnosci-w-internecie,270925,820090.html . Znajdziecie w nim mnóstwo przydatnych informacji na temat najpopularniejszych metod płatności bezgotówkowych.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Granty na rozwój e-biznesu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja