Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Gra w pokera dla początkującego

Gra w pokera dla początkującego

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-03-10, 08:06  //  Gra w pokera dla początkującego Odpowiedz z cytatem
Moi kumple z nowej pracy spotykają się raz w tygodniu na pokerku. Chciałbym się wkupić w towarzystwo ale szczerze mówiąc nigdy się za bardzo tą tematyką nie interesowałem i nie potrafię dobrze grać. Pamiętam, że kiedyś z kumplami w szkole średniej graliśmy w coś ala’ poker, no ale to było tyle lat temu.. Napisałby mi ktoś krok po kroku co mam ogarnąć, żeby się nie skompromitować?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-03-10, 10:01  //  Gra w pokera dla początkującego Odpowiedz z cytatem
Polecam przetestować jak Ci się gra w kasynie online. Sam gram tam od jakiegoś czasu. Są tam bardzo dokładnie opisane zasady gry w pokera. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne jak sam sądzisz. Zagrasz sobie w kilka razy i będziesz wszystko kojarzył. Wiele zależy od danej osoby. Jeden szybciej sie nauczy, któs nauczy się wolniej.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-05-24, 07:39  //  Odpowiedz z cytatem
Więc jak nie znasz się na pokorze, to zainteresuje cię ta gra http://www.taniaksiazka.pl/gra-dixit-p-458071.html Możesz grać z przyjaciółmi. A nawet z rodzinką. Zapewni wam świetną zabawę. I na pewno jest przyjemniejsza niż poker.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-09-15, 06:48  //  Gra w pokera dla początkującego Odpowiedz z cytatem
"Gram raz na jakiś czas w pokera, aczkolwiek nie gram w kasynach.Są to zwykle spotkania z kolegami przy piwku.Wyjmujemy talię kart.

Jeśli chcesz pograć sobie w coś ekscytujacego to może zamiast pokera wybierz jakąś grę mmo?

World of Warships
War thunder
czy też world of Tanks: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/dla-doroslych/

Gra się tam z innymi ludźmi tak wiec gra jest ciekawa. Poza tym nie ryzykujesz,że stracisz kasę. "
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-05-29, 09:39  //  Gra w pokera dla początkującego Odpowiedz z cytatem
Jest wiele portali, z uwagi na to, ze poker w Polsce nie jest legalny w komercyjnych celach, raczej nie ma możliwości pogrania na polskim serwerze. Jeśli chodzi o podatki to szczerze powiedziawszy nie wiem jak wyglada obecnie sytuacja. Musiałbyś się samodzielnie zorientowac.

Jesli chodzi o mnie to grałem kilka razy z nudów ale osobiście znacznie bardziej wole pograć sobie w pokerka ze znajomymi. Umawiamy się co jakis czas i gramy na jakies drobniaki ( jest ciekawiej).
Pochwalę się, ze ostatnio kupiłem sobie taki zestaw do grania w walizce, który kupowałem tutaj https://holdemshop.pl/
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Gra w pokera dla początkującego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!