Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Golf Plus - tak czy nie?

Golf Plus - tak czy nie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-05-15, 15:35  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Może ktoś z Was pomoże mi z autem?
Patrzcie -otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-plus-1-9-tdi-105-km-serwisowane-w-aso-klimatronic-szyber-dach-ID6yTVB1.html
Czy tyloletnie golfy sprawiają problemy? Ewentualnie czy widzicie jakieś dziury w opisie? Po zdjęciach?
Reklamy
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2017-05-16, 17:44  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Poszukaj informacji o komisie. Zadzwoń do nich, wypytaj o samochód. Powiedz, że i tak pojedziesz do diagnosty i przyjedziesz z mechanikiem, więc niech ci powiedzą konkretnie, co jest do zrobienia. Zdobądź numer VIN - wtedy będzie można pobrać z sieci raport dotyczący tego auta, a w nim może się już ukrywać mnóstwo informacji.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-05-17, 15:34  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Taki raport jest płatny? Komis zna mój kumpel, kupił tam samochód, ale to było kilka lat temu - nie miał żadnych problemów. Tylko to przecież nic nie znaczy - każde auto jest inne. Podejrzewam, że gościu z komisu też nie ma pojęcia o wszystkich wadach tych aut.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2017-05-18, 17:44  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Jest płatny, ale to zależy od danego serwisu. Musicie zapłacić koło kilkudziesięciu złotych, ale uwierz mi, że warto. Pomyśl sobie ile kosztuje sam dojazd na miejsce i ewentualny test u diagnosty. To już lepiej pobrać raport i przynajmniej wiedzieć, czego się można po tym aucie spodziewać.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-05-22, 15:39  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Nic w tym raporcie nie było, wczoraj wieczorem załatwiałem, dzisiaj dzwoniłem do komisu i dzisiaj też mam potwierdzone, że auto dostępne. Jutro pojawiamy się na miejscu, mam mechanika załatwionego i wszystko sprawdzimy. Oby tylko auto było OK.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2017-05-23, 17:45  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli kupiecie, to daj szczegółowe info na temat stanu auta, jego wad i zalet Wink
Dzięki.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-05-24, 15:52  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Oj... ostatecznie musiałem tam jechać samodzielnie, ale nie chciałem odpuszczać. Auto sprawdziłem, bardzo dokładnie. Łącznik stabilizatora będzie do wymiany i to wszystko co widać. Gość z PawełCar - w porządku. Zaliczka zostawiona, a jutro jadę z drugim kierowcom załatwić formalności i odebrać samochód.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2017-05-26, 17:27  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze, że przynajmniej takiej drogi nie robiliście na darmo...
Wstaw później fotki samochodu, jak go doprowadzić do idealnego stanu.
Gratulacje - oby tylko samochód sensownie się sprawował.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-05-29, 15:25  //  Golf Plus - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem
Jak tylko wszystkie formalności będą załatwione, to na pewno dostaniecie kompletne info o aucie i jego zdjęcia. Na tym etapie po prostu dziękuję za pomoc i sugestie.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Golf Plus - tak czy nie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!