Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Gokarty - gdzie w Krakowie

Gokarty - gdzie w Krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
thadee

Dołączył: 03 Sie 2013
Posty: 5
Post 2013-08-03, 14:27  //  Gokarty - gdzie w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Siema,
mam pytanie, czy orintuje sie moze ktoś na temat gokartów w krakowie albo okolicach? wiem że są chyba dwa tory, ale nie wiem jak o wyglada jakosciowo, czy ktos moze jeździl? chcialbym zabrać dziewczyne bo lubi, ale boje sie ze sie zblaznie wiec pasuje troche pocwiczyc wczesniej
Reklamy
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-05-22, 14:25  //  Gokarty - gdzie w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Ja byłem przy alejach pokoju na gokartach - pomiędzy alejami a cystersów. Bawiłem sie przednio, więc polecam, przy okazji sporo można się zmęczyć, czego akurat po gokartach się nie spodziewałem. Nie wiem tylko czym trochę się nie uszkodziłem bo na zakręcie tak zarpnęło mi rękę, że biceps boli od 2 tyg :/
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-05-26, 11:00  //  Gokarty - gdzie w Krakowie Odpowiedz z cytatem
ryjek napisał: Ja byłem przy alejach pokoju na gokartach - pomiędzy alejami a cystersów. Bawiłem sie przednio, więc polecam, przy okazji sporo można się zmęczyć, czego akurat po gokartach się nie spodziewałem. Nie wiem tylko czym trochę się nie uszkodziłem bo na zakręcie tak zarpnęło mi rękę, że biceps boli od 2 tyg :/

Stary uważaj bo sprawa może byc powazniejsza niz ci sie wydaje. Jak jestes z krakowwa to uderzaj od razu do Ultragenu (na dietla) na usg i sprawdź co tam się dzieje w tej ręce
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Gokarty - gdzie w Krakowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!