Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Gentelman z piwem

Gentelman z piwem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
eskimos

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1
Post 2010-09-03, 09:34  //  Gentelman z piwem Odpowiedz z cytatem
Gentelman nie musi pić zawsze wina, drogiego likieru czy wódki z najwyższej półki. Piwo to alkohol który zazwyczaj pijemy w domu. Chciałbym podzielić się uwagami na temat picie tego , można powiedzieć „codziennego” trunku. Piwo jest dostępne dla każdego i o każdej porze. Pasuje do śniadania, obiadu i kolacji. Wiec jest pewnego rodzaju alkoholem uniwersalnym. Nie chciałbym jednak być kojarzony z piwoszem, jakiego zazwyczaj widać na rogu pod sklepem. Jest kilka detali, które mnie nurtują, a to niby tylko zwykłe piwo. Otóż pierwsze pytanie, to jak otworzyć i czym, gdy nie ma specjalnego otwieracza? Oczywiście kulturalnie, by nie zalać znajomych czy tez żony. W czym podać alkohol? Bo przecież nie w butelce. Z tzw. gwinta możemy wypić tylko w męskim gronie nie budząc odrazy. Kobiety negatywnie reagują na picie bezpośrednio z butelki. A wiec kufel? Szklanka? Co do sposobu picia, chyba nie wypada wypić pół litrowego kufla za jednym razem? Niby nic, a jednak czasem od tego dużo zależy. Zdążyłem zauważyć, ze wiele kobiet zniechęca się widząc mężczyznę, który rzuca się na kufer uradowany jego zawartością, a kobieta jest zauważona dopiero po jego opróżnieniu.

Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-01-12, 21:23  //  Gentelman z piwem Odpowiedz z cytatem
Zgadam sie w 100%. Tez nie wiem co babki maja do naszego piwka, ale to już ich problem :p
romano

Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 3
Post 2011-02-04, 11:57  //  Gentelman z piwem Odpowiedz z cytatem
Moja na szczęście sama lubi. Smile
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-02-04, 14:50  //  Gentelman z piwem Odpowiedz z cytatem
Ale szczęściarz z Ciebie Smile
wilamowski

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 4
Miasto: Warszawa
Post 2011-06-15, 12:32  //  Gentelman z piwem Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wypijanie całego kufla na raz jest rzeczywiście nie mile widziane. Ale wypicie połowy kufla już nie robi takiego wrażenia. Nawet ostatnio widziałem w jakiejś reklamie, że jakiś niby smakosz w ten sposób się delektował piwkiem.
Przecież każdy wie, że ten pierwszy łyk jest najważniejszy i smakuje najlepiej. Ale warto sobie coś w kufelku zostawić na drugi przed dolewką.
Boggie

Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 7
Post 2011-06-17, 11:18  //  Gentelman z piwem Odpowiedz z cytatem
Kobiety same piją piwo. Moja nie reaguje negatywnie, czasem siada ze mną i moim kumplem przy piwie i nie ma w tym żadnej patologii, żeby nie było Wink Ja nie opróżniam całej butelki jednym łykiem, sam wole posiedziec i pogadac przy piwie niż wyłoić kilka butelek, bo to nie jest w sumie główny cel spotkania ale raczej przyjemny dodatek Wink
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Gentelman z piwem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!