Forum Banzaj.pl » Ziemia - rowery, narciarstwo, wspinaczka i inne » Gdzie zapisać dziecko na tańce?

Gdzie zapisać dziecko na tańce?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-08-07, 01:28  //  Gdzie zapisać dziecko na tańce? Odpowiedz z cytatem
Podczas wakacji moje dzieci trochę nudzą się w domu. Postanowiliśmy wspólnie, że wybierzemy zajecia dodatkowe i padło na tańce. Jak większość z was zapewne wie, niektóre grupy pewnie już są w trakcie a mi zależałoby na naborze aktualnym lub ewentualnie na wrzesień. Może coś polecicie w stolicy?
Reklamy
guliwer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 9
Post 2015-08-11, 19:36  //  Gdzie zapisać dziecko na tańce? Odpowiedz z cytatem
Nasza córka chodzi na zajęcia ze śpiewu i dobrze jej idzie to spiewanie. Żona zapisała córkę na te zajęcia majac namiary z jakiejś ulotki. Mogę ją popytać, bo wiem że jest tez tam sekcja taneczna.
majsterN

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 11
Post 2015-08-27, 09:09  //  Gdzie zapisać dziecko na tańce? Odpowiedz z cytatem
Wrzesień zawsze jest tym cięższym miesiącem jeżeli chodzi o zapisy do takich grup, ale terminy jeszcze są. Też zastanawiamy się czy na takowe nie zapisać naszej córki, bo syn to tam na piłkę nożną już chodzi. Ostatnio w ogłoszeniach były namiary na castingi do zespołu dziecięcego fasolinki, chyba 10 jak i 17 września. Jak dobrze w przeglądarce internetowej poszukasz to spokojnie znajdziesz.
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-09-02, 02:01  //  Gdzie zapisać dziecko na tańce? Odpowiedz z cytatem
majsterN napisał: Wrzesień zawsze jest tym cięższym miesiącem jeżeli chodzi o zapisy do takich grup, ale terminy jeszcze są. Też zastanawiamy się czy na takowe nie zapisać naszej córki, bo syn to tam na piłkę nożną już chodzi. Ostatnio w ogłoszeniach były namiary na castingi do zespołu dziecięcego fasolinki, chyba 10 jak i 17 września. Jak dobrze w przeglądarce internetowej poszukasz to spokojnie znajdziesz.


nawet nie słyszałam o tych castingach. Muszę cześciej ogłoszenia przeglądać, żeby wiedzieć co się dzieje. Myślisz, że cieżko się przedostać przez te castingi?
majsterN

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 11
Post 2015-09-03, 13:23  //  Gdzie zapisać dziecko na tańce? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że nie będzie problemów. W końcu chodzi o to aby nasze dzieciaki miały frajdę.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-12-21, 14:33  //  Gdzie zapisać dziecko na tańce? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem skąd jesteś ale możesz sobie zobaczyć ofertę tańców Myślę, że jeżeli dziecko chce chodzić to nie ma co oszczędzać na takich zajęciach tylko zapisać chociażby na próbę i zobaczysz czy się zaangażuje:)
Jak tak to super, a jak nie to warto szukać innych zainteresowańSmile
Forum Banzaj.pl » Ziemia - rowery, narciarstwo, wspinaczka i inne »  Gdzie zapisać dziecko na tańce?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!