Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Gdzie wysłać rodziców?

Gdzie wysłać rodziców?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2015-12-11, 22:41  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
Zapomnij o oklepanych górach, przeludnionym morzu i nic nie wartych głuszach wiejskich. Niech jadą do Warszawy! Wink a tak serio, to wynajmij im mieszkanie na weekend (da się) wybierz coś ładnego, dobrze ulokowanego, niech zaznają miasta i dadzą Ci spokój -
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-06-09, 07:48  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
Warszawa to kiepski kierunek dla starszych ludzi... Jest głośna i są tam problemy z komunikacją. Proponowałbym raczej Sopot. Jest tam przyjemnie, komunikacja znacznie lepsza bo są autobusy i kolejka miejska. Poza tym można tam wypocząć.

Można odwiedzić również Gdańsk czy Gdynię. Dla starszych osób najwygodniejsze będzie wynajęcie sobie własnego mieszkania wakacyjnego. Jest to również tańsza opcja niż hotel. W sieci są strony, na których oferują wynajem takich mieszkań.
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-11-27, 13:45  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
Skoro rodzice przechodzą na emeryturę i pragną wyjechać gdzieś, gdzie będzie spokój, to wyślij ich do SPA w hotelu Verde Montana. Leży on w miejscowości Kudowa Zdrój. W środku jest bardzo ładnie i elegancko, a rodzice mogą skorzystać tam na miejscu z basenu, czy sauny, albo wykupić sobie zabiegi relaksacyjne Smile
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-06-21, 11:54  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
Właśnie, może do SPA? Ja z żoną juz po raz kolejny byłem w Pięknej i Bestii, po prostu niezawodne miejsce.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-10-05, 11:51  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że wykupienie takiego wyjazdu w jakieś fajne miejsce to super pomysł na prezent dla rodziców. Na przykład do hotelu ze spa. Jakbyście szukali jakiegoś sprawdzonego miejsca, to świetny jest hotel Grand Lubicz w Ustce, mają rewelacyjne spa.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-10-08, 13:31  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
A na Kaszuby na przykład? Bardzo fajny jest tam ośrodek Debrzyno, na pewno sobie będą mogli wypocząć Smile
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-01-22, 15:44  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
Spa dla rodziców na pewno będzie fajnym i nietypowym prezentem. Możesz ich wysłac na przykład do verde montana w kudowie zdroju, gdzie oferują różne zabiegi, nie tylko relaksacyjne, ale rownież zdrowotne.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-08-31, 11:15  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
polonez napisał: A na Kaszuby na przykład? Bardzo fajny jest tam ośrodek Debrzyno, na pewno sobie będą mogli wypocząć Smile


Kaszuby to moim zdaniem bardzo dobre mieijsce. Jest spokojnie, nie ma tłumów turystów, powietrze jest czyste.Poza tym jest tam wiele ciekawych tras spacerowych i piekne praki krajobrazowe. Warto jest przy okazji wyjazdu zahaczyć równiez o Malbork, który jest największym zamkiem nie tylko w Polsce, ale również i na świecie.
Polecam te domki letniskowe na Kaszubach - bardzo dobry standard i ładne otoczenie.
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2019-01-16, 00:44  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio miałem przyjemność nocować w hotelu http://www.hoteljola.pl/ Pobyt bardzo udany, obsługa miła i duży komfort w trakcie całego korzystania z usług hotelowych. Na szczególną uwagę zasługuje pomocna obsługa hotelu!
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-02-18, 13:24  //  Gdzie wysłać rodziców? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że na taki prezent dla rodziców hotel ze SPA to dobre rozwiązanie, jakieś zabiegi masaże na pewno im się spodobają. Cicho i spokojnie jest w Hotelarni pod Poznaniem i warunki są ogólnie super, mają basen, saunę, restaurację z pysznym jedzeniem. Moim rodzicom na pewno by się spodobało.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Gdzie wysłać rodziców? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!