Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Gdzie w Gdańsku zalożyc sobie implanty zebowe

Gdzie w Gdańsku zalożyc sobie implanty zebowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-07-21, 11:48  //  Gdzie w Gdańsku zalożyc sobie implanty zebowe Odpowiedz z cytatem
Mam do zrobienia 3 zeby i zastanawiam się czy warto jest wstawić sobie implanty?

I jeśli tak to gdzie w Gdańsku polecacie?
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2021-07-22, 09:02  //  Gdzie w Gdańsku zalożyc sobie implanty zebowe Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz na to fundusze to warto - wiem co piszę ponieważ sam mam dwa implanty w dolnej szczęce i jest to w zasadzie najlepsze obecnie rozwiązanie. Czujesz się jakbyś zyskała ponownie Twój ząb. Warto jest jednak właśnie - wybrać dobrą klinikę tak abyś miała pewność, ze zrobią Ci to porządnie.
Dobre implanty wstawiają w klinice K2 Dental https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/implantologia. Właśnie tam zdecydowałem się na zabieg, z którego jestem zadowolony. Trochę obawiałem się,ze bedzie to nieprzyjemne ale nie różniło się to od standardowej wizyty u dentysty (może trwało trochę dłużej).
Implanty mam już kilka miesięcy i jak do tej pory nic się z nimi złego nie dzieje.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-01-04, 22:05  //  Gdzie w Gdańsku zalożyc sobie implanty zebowe Odpowiedz z cytatem
Decyzja należy do Ciebie, bez względu na to co wybierzesz, i tak będziesz musiał zadbać o pielęgnację i higienę jamy ustnej. Warto używać do tego dobrych, profesjonalnych kosmetyków, które na pewno nie będą szkodliwe, a będą przy tym skuteczne i jednocześnie delikatne. Na stronie: https://www.sunstargum.com/pl/produkty/nieswiezy-oddech.html udało mi się znaleźć ofertę, która od razu mnie zainteresowała. Na pewno zdecyduję się na coś z niej. Firma może pochwalić się dobrymi kosmetykami ale też szerokim gronem zadowolonych klientów. Polecam.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Gdzie w Gdańsku zalożyc sobie implanty zebowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!