Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Gdzie umieściliście wideodomofon

Gdzie umieściliście wideodomofon

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2023-01-16, 12:20  //  Gdzie umieściliście wideodomofon Odpowiedz z cytatem
Gdzie macie umieszczony wideodomofon i jaki wybraliście z zwykłym zasilaczem czy z zasilaczem w skrzynce a może wifi i jakie kable doprowadzaliscie do wideodomofonu
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2023-01-16, 12:37  //  Gdzie umieściliście wideodomofon Odpowiedz z cytatem
Ja jestem zdania, że w aktualnych czasach to tylko wideodomofon z IP/ethernetem i zasilaniem przez PoE - znakomicie upraszcza to całą instalację. U moich rodziców zrobiłem Hikvisiona, jeden ekran w salonie/koło wiatrołapu i jest opcja na kolejnt ekran na piętrze czy w sypialni. Dodatkowo masz możliwość podglądu na telefonie/tablecie/PC. Do samego ekranu można podpiąć inne kamery IP i mieć podgląd z kamer w jednym miejscu (tak, wiem, można mieć na telefonie itp.).
Do takich wideodomofonów wystarczy porządna skrętka kategorii 5e (do danych i zasilania) i switch PoE w centralnym miejscu (polecam kotłownie, schowek, pod schodami itp.).
https://nextech.pl/technologia/dlaczego-klienci-wybieraja-kamery-od-firmy-dahua


Weź pod uwagę markę Dahua.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Gdzie umieściliście wideodomofon
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!