Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Gdzie uczyć się księgowości?

Gdzie uczyć się księgowości?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-09-22, 07:10  //  Gdzie uczyć się księgowości? Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich,
Szukam podpowiedzi w jakiś dobrych kursach/szkoleniach. Na co dzień pracuje w księgowość ale jest to tylko uproszczona księgowość. Znam w teorii pełna księgowość (jakieś podstawowe dokumenty typu wyciąg, faktury zakupu itp ujmę ale to tylko podstawowe operacje) ale w większości to sucha teoria bez praktyki. Niestety nie mam gdzie próbować uczyć się praktycznie w pełnej. Szukam jakiegoś kurs, w którym poznam praktyczną stronę pełnej księgowości i zobaczę jak faktycznie zaksięgować dany dokument. Fajnie byloby na optime, bo to chyba jeden z najbardziej popularnych programów. Szukam kursu, który doda trochę odwagi, bo mimo, że coś tam wiem to i tak nie czuje się na tyle pewna, żeby np zmienić pracę gdzie jest pełna księgowość. Polecacie coś?
https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwarte/lista-plac-pit-y/

Czy ktos moze przechodził szkolenie pit tutaj?
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2022-10-24, 22:43  //  Gdzie uczyć się księgowości? Odpowiedz z cytatem
moja księgowa poleca portalfk.pl ma już jakiś czas tam abonament wiem, że często aktualizują tam informacje. Są kalkulatory, materiały video, e-booki, łatwo można uzupełnić swoją wiedzę
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-11-06, 14:36  //  Gdzie uczyć się księgowości? Odpowiedz z cytatem
Akurat moim zdaniem księgowość online to dobre rozwiązanie szczególnie w przypadku małych i średnich firm. Sama tez testowałam kilka różnych programów i aplikacji, żeby znaleźć ten, w którym najłatwiej będzie mi się pracowało. Atrakcyjną propozycją okazuje się być wFirma. Chętnie sama dokładnie sprawdzę, jak działa ten program.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Gdzie uczyć się księgowości?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!