Forum Banzaj.pl » Hydepark » Gdzie tanio wysłać paczkę za granicę?

Gdzie tanio wysłać paczkę za granicę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-04-20, 13:18  //  Gdzie tanio wysłać paczkę za granicę? Odpowiedz z cytatem
Potrzebuję wysłać coś do siostry do Francji i zastanawiam się, gdzie zapłacę za taką paczkę najmniej? Przeglądałem kilka cenników kurierów, ale to dość żmudna robota Razz
Może coś podpowiecie?
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-04-20, 14:21  //  Gdzie tanio wysłać paczkę za granicę? Odpowiedz z cytatem
Z tego co pamiętam z forum, to wysyłałeś kiedyś przez portal WysyłajTaniej.pl
Nie wysyłają za granicę czy o co chodzi?
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-04-21, 11:33  //  Gdzie tanio wysłać paczkę za granicę? Odpowiedz z cytatem
Korzystałem z nich, ale przy wysyłce w Polsce. I teraz tak się zastanawiam czy może za granicę nie ma jeszcze jakiegoś tańszego kuriera.
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-04-21, 14:16  //  Gdzie tanio wysłać paczkę za granicę? Odpowiedz z cytatem
No z tego co ja się orientuję w tym temacie to wysyłaj taniej ma jedne z najniższych stawek na rynku, więc raczej bym nie ryzykował wysyłki przez kogoś nowego, bo wtedy nie ma pewności jak z jakością usług Wink
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-04-22, 07:49  //  Gdzie tanio wysłać paczkę za granicę? Odpowiedz z cytatem
W sumie to masz rację. Z nich byłem zawsze zadowolony, więc może faktycznie nie ma co szukać nie wiadomo czego dla oszczędzenia 1 czy 2 zł Wink zresztą póki co, nawet nie znalazłem nikogo kto ma taniej za granicę.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Gdzie tanio wysłać paczkę za granicę?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!