Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Gdzie studiować informatykę

Gdzie studiować informatykę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-06-28, 10:54  //  Gdzie studiować informatykę Odpowiedz z cytatem
Jestem tegorocznym maturzystą i od około 2 lat planowałem studiować informatykę. Do dzisiaj myślałem o AGH, jednakże "wpadłem" na Uniwersytet Jagieloński i zauważyłem, że mają na prawdę ciekawą ofertę nauczania. Dodam, że mimo, iż jestem raczej samoukiem i większość wiedzy o programowaniu zdobywam na własną rękę, to jak wiadomo wybór uczelni ma znaczenie. Podsumowując, gdzie najlepiej studiować informatykę?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2018-06-28, 13:57  //  Gdzie studiować informatykę Odpowiedz z cytatem
Polecam Wyższą Szkołę Bankową:
https://www.wsb.pl/

Mają kierunek w ofercie Poza tym mają swoje szkoły w wielu miastach Szkoła prestiżowa Dyplom to nie jest jedynie papierek ale faktycznie mozna znaleźć po nim dobrą pracę. Moge Ci jedynie zasugerować, że lepiej będzie jednak studiować zaocznie i jednocześnie na co dzień pracować.

Dzięki temu zdobędziesz doświadczenie i poprawisz swoje portfolio.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2023-03-15, 23:15  //  Gdzie studiować informatykę Odpowiedz z cytatem
Tu nie ma lepszego i gorszego wyboru, warto się zastanowić nad lokalizacją uczelni, sprawdzić plan prowadzenia tego kierunku, koszty. Można też poczytać opinie innych studentów. A uczelni w kraju jest bardzo dużo, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie to jedna z takich uczelni gdzie jest prowadzony kierunek jaki Cię interesuje.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Gdzie studiować informatykę
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!