Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Gdzie sprzedawać ?

Gdzie sprzedawać ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-02-25, 10:53  //  Gdzie sprzedawać ? Odpowiedz z cytatem
mam kilkanaście rzeczy na sprzedaż, wyszły na światło dzienne podczas przeprowadzki Smile nie są zniszczone, praktycznie nie użwane, kilka nowych z metkami. Np jeansy z lewisa. Gdzie je najlepiej sprzedać w sieci? nie znam sie na takich ubraniowych stronach Very Happy Shocked Shocked
Reklamy
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-02-25, 11:58  //  Gdzie sprzedawać ? Odpowiedz z cytatem
najprościej - na allegro Smile ja sam tam sprzedaje obudowy na telefon, ale powiem Ci że warto dodawać zdjęcia przez aukcjoner.pl bo on tworzy darmowe galerie, a jak wiadomo wiecej dobrych zdjęć - lepsza sprzedaż Smile
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-01-23, 10:36  //  skup markowych ubrań Odpowiedz z cytatem
Moja żona sprzedała swoje ubrania na mooney.pl - skup online. Większość z nich była w bardzo dobrym stanie, markowe. Zrobili bezpłatną wycenę towaru, a pieniądze szybko pojawiły się na koncie. Możesz spróbować tam sprzedać to co masz.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-08-02, 20:04  //  Gdzie sprzedawać ? Odpowiedz z cytatem
Tak na prawdę sukces sprzedaży zależy od ogłoszenia i tego gdzie je umieścimy. Najlepiej dodaj ogłoszenie za darmo na portalu POKATO. Tutaj na pewno szybko uda Ci się sprzedać lub wymienić rzecz, bo sporo osób tutaj zagląda. Jeśli będziesz rozglądać się za czymś do kupna, warto poszukać tego także na tym portalu.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Gdzie sprzedawać ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!