Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Gdzie poznać dziewczynę

Gdzie poznać dziewczynę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-08-21, 08:35  //  Gdzie poznać dziewczynę Odpowiedz z cytatem
Mieszkam na wsi, do najbliższego miasta mam 20km.Nic się tu nie dzieje, pracuję od rana do późnego popołudnia.Gdzie najlepiej poznać dziewczynę ? większość moich kolegów mają dziewczyny i nie mam pojęcia gdzie je poznają.Nie chcę szukać przez internet typu fotka, sympatia bo kiedyś to robiłem i się nadziałem parę razy.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 964
Post 2019-08-21, 10:11  //  Gdzie poznać dziewczynę Odpowiedz z cytatem
Może źle szukałeś w sieci... moim ostatnim odkryciem jest sexopolis ( ogłasza sie tam wiele dziewczyn nie tylko tych szukających kogoś na sek). , ogólnie jest to portal na którym spotykałam jak dotąd same normalne osoby, a gadam sobie na nim praktycznie codziennie. Wiele z nich poznałem w realu
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 911
Post 2020-05-19, 11:31  //  Gdzie poznać dziewczynę Odpowiedz z cytatem
Tinder? Powinny Ci sie pojawić dziewczyny w okolicy Z drugiej strony, jeśli jest to zabita dechami wieś, to będziesz miał ograniczony wybór. Mówią o tym statystyki, według których jest nadpodaż młodych kawalerów na wsi w stosunku do dziewczyn, które migrują do większych miast.
Poznawanie przez internet nie jest takie złe, w sumie wiele osob tak poznało swoje drugie połówki. Jeśli nie czujesz się dobrze w podrywie, polecam zastanowić sie nad wypróbowaniem sobie fermonow. Bo potrafią podnieść Twoją atrakcyjność w oczach drugiej osoby, Poczytaj sobie jednak opinie o poszczególnych środkach
http://feromony.net.pl/
Na stronie masz ranking.
madziaa

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 38
Post 2023-01-04, 09:14  //  Gdzie poznać dziewczynę Odpowiedz z cytatem
Możesz dodać swoje ogłoszenie na https://www.boonga.pl/dodaj-ogloszenie - publikacja jest za darmo, więc nic nie tracisz, a finalnie możesz poznać kogoś do spotkań.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Gdzie poznać dziewczynę
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!